Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Akademik çalışma için laptop / Chrome book tavsiyesi

J Jiraiya Konu Sahibi
6 ay (2487 mesaj)
Arkadaşlar merhaba,

Eşim için, akademik çalışmalarını yapabileceği, internette takılabileceği, ofis programlarını vb. kullanabileceği, online toplantılara katılabileceği hafif ve mobil bir laptop almak istiyoruz.

Yıllar önce piyasayı takip ederdim ancak ara girince epey koptum. Sanırım Chrome Book adı altında böyle laptoplar çıkmış

Kendisinin geçmişte Mac tecrübesi var ondan dolayı Macbook Air istiyor ama malum fiyatlar çok pahalı. Alternatifi olabilecek bir şeyler araştırıyorum.

Önerdiğiniz, F/P Olabilecek ve uzun süre işimizi görecek modeller var mı?

Çok teşekkürler şimdiden.
J Jiraiya Konu Sahibi
6 ay (2487 mesaj)
Not düşmeyi unutmayayım yazacak arkadaşlar için, kamera kalitesi gerçekten önemli çünkü sık görüşme yapılıyor olacak. Teşekkürler
H himmetagbey
6 ay (68 mesaj)
ofis programlarını çok rahalıkla kullandığım bir o kadarda hafif olan bi laptop önereyim. Casper x500, f/p açısından uygun. Kamera demişsin, kamerası da netlik açısından güzel ben de evden çalışıyorum ve sürekli online toplantılar halindeyim. Kamera açısından da bi sorun yaşamadım daha. Sadece şarj kablosu biraz kısa o kadar DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.