Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
11
Cevap
0
Tıklama
25
Öne Çıkarma
Ak Parti'den ihracı istenen Selçuk Özdağ, Trolleri anlatıyor

S
sarkat
geçen hafta (126 mesaj)
Bizim buraya da el atsın. Forumun önde giden ak-trollerinin yaşları kaç görelim.
Yoruma Git
1419oguzhan - geçen hafta +49
Vay be ben de diyorum atmaca niye böyle yapıyor
Yoruma Git
Yorumun Devamı reguse - 6 gün +10
yani zamanı gelince zaten olan biten herşeyi bu partinin eskileri itiraf edecekler. muhtemelen akp yıkıldıgı zaman olacak bunlar. şimdilik böyle tek tük insanlar çıkıyor .

Bende daha...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Alen Doğu Gencer - 6 gün +10
akp 2.parti olduğu zaman bağzı lafta sanatçı ve gazeteciler de bu şekilde bildiklerini anlatıp 1.partiye yaranmaya çalışacaktır.
Büyük bir zevkle bekliyorum
Yoruma Git
Yorumun Devamı No Smoking - 6 gün +8

1
1419oguzhan
geçen hafta (223 mesaj)
Bizim buraya da el atsın. Forumun önde giden ak-trollerinin yaşları kaç görelim.
D
dublex06
6 gün (264 mesaj)
gel dediniz geldim ben aktrol tatar ramazan saka la saka ben den olsa olsa karatrol olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A
Alen Doğu Gencer
6 gün (47 mesaj)
yani zamanı gelince zaten olan biten herşeyi bu partinin eskileri itiraf edecekler. muhtemelen akp yıkıldıgı zaman olacak bunlar. şimdilik böyle tek tük insanlar çıkıyor .

Bende daha önce onlarca kez yazdım. bu adamların ,bu iş için çağrı merkezleri var. en basitinden izmir de yaşadıgım için buradan örnek vereyim. İzmirin ufak ve orta ölçekli işletmelerinin oygun oldugu çankaya ve basmane semtlerin de merdiven altı dediğimiz yüzlerce çağrı merkezi var. Eskiden bunların bir çoğu internet ve TV firmalarının bayilerine çalışır, onlar için tele satış yapar ve komisyon alırlardı. şimdi tabi tele satış olayı bitme noktasına geldiği için bir çoğu bu trollük işlerine girişti. hani bilmem anlatabiliyormuyum!!! Akp de zaten artık seçimin meydan da değil sosyal medya da ,internette kazanıldıgını anladıgı için paraları bu tür para karşılğı trollük yapanlara ve çagrı merkezlerine basıyorlar.

Geçen Başlık açtım "forumda aktrolleri temizleyelim" şeklinde. 2 gün sonra yönetim tarafından kapatıldı. bir sürü insan provakasyon yapıyorsun diye mesaj attı. istisnasız hepsinin profilleri kapalı. ne oldugu belirsiz adamlar. Hükümet yandaşlıgı yapıp, sürekli sabah, ahaber ve türevi linkler paylaşanları kontrol edin %99 nun profili kapalıdır.

Donanım haber bu işler için çok rahat bir ortam eskşi sözlük gibi üyelik (yazarlık ) bekleme derdi de yok. aç hesabı başla trollüğe bukadar basit!! ki ekşi de yazarlık bekleme süresi olmasına ragmen bir sürü troll var. işte varın siz düşünün DH nın halini. umarım wowturkey gibi bir hale bürünmez.
R
reguse
6 gün (1431 mesaj)
Vay be ben de diyorum atmaca niye böyle yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


B
Belo Betty
6 gün (209 mesaj)
Anlatmasina gerek yok , teknoloji ofisi adını verdikleri binadan röportaj yapmışlardı zaten kendileri.

Şuan mobildeyim link atamıyorum yazın çıkar illa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N
No Smoking
6 gün (333 mesaj)
akp 2.parti olduğu zaman bağzı lafta sanatçı ve gazeteciler de bu şekilde bildiklerini anlatıp 1.partiye yaranmaya çalışacaktır.
Büyük bir zevkle bekliyorum
M
Mete Can Karahasan
5 gün (15633 mesaj)
Enfiye partisi birilerinin aklında kalmış belli ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R
Roby
5 gün (433 mesaj)
Bizimkiler ölü taklidine devam ediyor. (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E
ezicioyuncu
5 gün (1616 mesaj)
Yıllardır aynı tantana, şimdi bunlar böyle dökülürler, sonra başka bir partiden devam eder giderler.
M
Mete Can Karahasan
5 gün (15633 mesaj)
quote:

Adı lazım değil. Adam tam bir kibir abidesi. Ama kibri mütevazılık postunda. En tehlikeli kibir türüdür bu: Tevazu kisvesine bürünmüş kibir!

Kendi fikirlerini çok önemser. Siyasette duayen olduğuna inanır. Müthiş hırslıdır. Bir o kadar da kindar, kıskanç ve kaprisli. İlerleyen yaşına rağmen benlik davası güder. Kendi aklını herkesinkinden üstün görür. Dolayısıyla fikirlerini...
Hangi kesimin üzerinde artık etkisi vardır bilinmez ama kendisi gücüne ziyadesiyle inanır.

Oturduğu her yerde ağırlığından bahseder. Bir insan niye ağırlığından bahsetme gereği duyar ki bilmem! Benim bildiğim ağırlığı olan bundan bahsetmez. Siyasi gücü ve karşılığı olan bunu dile getirmez.”

“LİDERİNE SADAKATİ GÖSTERMELİKTİR”

Yazısında “Bir insan kendi büyüklüğüne ve ağırlığına kendisi vurgu yapıyorsa bunun başkaca bir anlamı vardır” diyen Metiner, şöyle devam etti:

“Bu bir marazdır. Patolojik bir arıza halidir...

Adamın enteresan bir kişiliği var. Liderine sadakati göstermeliktir. Kendini güçlü gördüğünde liderinin dibini ve gözünü oyar. Güçsüz düştüğünde liderinin eteğine tutunur, ondan güç devşirmeye kalkışır.

Eteğine tutunduğunda liderine övgü yarışına girer. Güç devşirdiğine inandığında tekrar eski arazları nükseder. Liderini boşa çıkartacak hamleler yapmaya başlar. Aslında liderini övme mecburiyetinde kaldığında bile alttan alta kendini en başa oturtmayı ihmal etmez.

Liderinin onsuz yapamayacağı algısını oluşturur. Biraz palazlandığında, yani liderinin himmetine tekrar mazhar olduğunu gösterdiğinde kendisini geçmişteki ihanetlerinden dolayı eleştirenlere parmak sallar. Bunu da liderin arkasına sığınarak yapar.

Liderine göstermelik sadakati yalnızca kendi siyasi gücüne kavuşmak içindir.

Başlar ulu orta konuşmaya. Bir tek onun fikirleri değerlidir. Yalnızca onun fikirleriyle siyaset yapılırsa sonuç elde edilebilir. Bu pozlarda akıl vermeyi çok sever.
Liderine ne kadar düşman kişi ve çevre varsa onlara zeytin dalı uzatmayı pek sever. Yeniden siyasi güç kazanmak için göz kırpar o malum odaklara. Lideri ne demişse tersini der.

Hâlâ ait olduğunu iddia ettiği partisinin siyasalarını takmaz. Varsa yoksa kendi fikirleri. Liderinin azgın düşmanlarını överken kendi mahallesindekilere öfke kusar. Liderine hayasızca hakaret savuranları bilmem ne özgürlüğü adına savunmaktan geri durmaz.

Lakin kendisine yönelik eleştiri getiren kendi mahallesindeki insanlara bir ömür boyu düşmanlık yapar. Liderinin nefsinin bir önemi yoktur onun için. Liderinin hukukunu korumanın zerrece önemi yoktur onun için. Partisiyle tersleşmemek gibi bir kaygısı da...

Bir tek kendi nefsi azizdir. Sadece kendi hukuku kutsaldır. Hep kendi partisinin yanlış konuştuğu ve davrandığı algısı oluşturur ki o malum odaklar ‘Helal olsun adama, bir tek onda liderini ve partisini eleştirecek yürek var, yalnızca o doğruyu söyleyebiliyor!’ desinler...

Bunu dedirtir de...

Sonra kalkıp ‘Ben liderimin iyiliği ve partimin yararı için fikirlerimi söylüyorum!’ böbürlenmesinde bulunur... Öyle ya, bir tek onun fikri mühimdir ve pek bir yararlıdır! Gerisi boş.

Büyük bilge Feridüddin Attar ne güzel tanımlar bu adam gibilerini: ‘Ey kibrinin kölesi olan! Al gölgeni, çek git!’

Liderinin ihanetçi diye tanımladıklarını o pek bir sever. Onları bağrına basar. Liderinin dediklerinin tersini der, yaptıklarının karşısına dikilir, sevmediklerini sever, sevdiklerini de gözden düşürmek için elinden geleni ardına koymaz...

Bana sorarsanız şöyle derim: Liderin ihanetçi dediklerinin verdiği zararın daha fazlasını bu adam veriyor. Hâlâ içerden konuştuğu için. Benden söylemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R
Rebellion87
4 gün (290 mesaj)
Bu forumda da bilinçli ya da bilinçsiz şekilde bahsi geçen şahıslara çanak tutuluyor.

Ülke Gündeminde bu şahıslara cevap verildi diye kaç arkadaşın hesabı ban yedi.

Ben bu forumda yediğim ban cezaların hepsi bu şahıslar yüzünden oldu fakat ne hikmetse bu provakatörlük yapanlar bırak banlanmayı ceza bile almıyorlar.Yazık yazık bir gün adalet herkese lazım olacak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >