Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Airties Air 5444 Modem Hakkında

E erhan2323 Konu Sahibi
geçen yıl (42 mesaj)
Selamlar. Türk Telekom'un 'Selfy Evde İnternet, 16mbps' alacam ama paket yanında modem ücreti de varmış. (+14 TL) Ben 2014 yılında eve internet çektiğimde ttnet bana 'Airties Air 5444' model numaralı modem vermişlerdi. Geçen gün evin alt yapı sorgulamasını yaptım fiber desteği yokmuş. Adsl ve Vdsl desteği varmış. Araştırmalarım sonucu bu modemim vdsl desteği sağlamıyor. Evimde ev telefonu yok, cep telefonu var. Adsl işimi görecektir ki adsl kullanacam.

Şimdi sorum şu; ben bu modemi kullabilirmiyim ? Sorun yaratırmı ? Hızımda sorun olurmu ? Telekom çalışanı yeni modem alın, içinde yeni teknoloji, yeni antenler olduğunu vb. şeyler söyledi. Yeni modem alıp pakete ek her ay +14 tl vermek istemiyorum. Bu benim işimi görür mü ? İnternete bağlanmamda sorun yaratır mı ? Hızımda sorun yaratırmı ? Evde benden hariç 2 kişi wifi ile neti kullanacak. Bende laptopa wifi ile bağlanacam. Sadece ders videoları izlemek, film izlemek için kullanacam neti. Yardımlarınızı bekliyorum. Görsellerde modem hakkında bilgiler yazıyor, Teşekkürler.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Z zwe01
geçen yıl (179 mesaj)
16mbps hızın adsl üzerinden mi VDSL üzerinden mi geleceğini öğrenin. Genelde adsl üzerinden verilir ama sormskta fayda var. O modem hala kullanılan bir modem sorun çıkacağını sanmıyorum detaylı bilgim yok ama sizin ihtiyacınıza yeterli bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

E erhan2323 Konu Sahibi
geçen yıl (42 mesaj)
16mbps adsl üzerinden verilecek. sorun olmaz yani bu modem ? Boşu boşuna her ay modeme 14 TL vermek saçma oluyor yani ..
Bu mesajda bahsedilenler: @zwe01

Ö özggür
geçen yıl (70 mesaj)
Vdsl hatta adsl2+ modem kullanılır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.