Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
9
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
AirPods Max Sport geliyor

E ekrem71 Konu Sahibi
12 ay (28866 mesaj)Apple’ın en pahalı kulaklık modeli olma özelliğine sahip AirPods Max piyasalarda yerini alırken daha uygun fiyatlı bir versiyon için de dedikodular başladı. Uygun fiyat haliyle biraz daha kırpılmış özellikler demek oluyor.AirPods Max Sport neler sunacak?AirPods Max Sport adından da anlaşılacağı üzere biraz daha spor tasarıma sahip olacak. Ana çizgilerin korunacağı tahmin edilirken gövde kısmında biraz daha maliyeti düşük premium malzemeler kullanılacak. Bu sayede 384 gram ağırlığın 290 grama ineceği ifade ediliyor.Ayrıca Bkz.LG Gram 2021 serisi Guinness Rekorlar Kitabı’na girdiDiğer taraftan kulaklık yastıkları yine çıkarılabilir tarzda ancak yine küçük olacak. Son olarak batarya süresinin de 20 saatten biraz daha aşağıya çekileceği belirtiliyor. Bu sayede 400$ civarında bir fiyat etiketi ortaya çıkacak.Bunun haricinde kullanılan yongalar ve akıllı kılıf aksesuarı konusunda nasıl optimizasyonlar olacak merakla bekleniyor. Apple’ın en erken yaz aylarında AirPods Max Sport kulaklığını görücüye çıkarması bekleniyor.
Kaynak:https://wccftech.com/airpods-max-sport-cheaper-price-lightweight-design/

 Haberi Portalda Gör

Düşünsene açma kapama tuşu getiriyorlar. Endüstri 84.0 çağına geçiş yaparız.
Yoruma Git
MPT-76 - 12 ay +6

X Xtrud
12 ay (1207 mesaj)
Katlanabilir olduğunu ve dokunmatik olduğunu düşünün bir tam bir devrim olur valla sanki sihirliBu mesaja 1 cevap geldi.

M MPT-76
12 ay (1404 mesaj)
Düşünsene açma kapama tuşu getiriyorlar. Endüstri 84.0 çağına geçiş yaparız.

Bu mesajda bahsedilenler: @Xtrud

T The Brand Planet
12 ay (55 mesaj)
Apple, ana stratejisinden uzaklaştı. Bu kadar geniş ürün portföyünü yönetmek ve her ürüne ayrı ayrı odaklanmak, ana odağın kaybedilmesine neden olabiliyor.

Steve Jobs dönemi sürüyor olsa böyle modeller muhtemelen olmazdı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

A Artizt
12 ay (5467 mesaj)
Apple tekerleği yeniden icat ediyor...
U Ussuz
12 ay (4759 mesaj)
Bırak apple parasını olan alsın sadece

R Romeo84
12 ay (965 mesaj)
384 gram dan 290 grama indirebiliyordun madem, neden yapmadın da millete oooo bakın yeni bir şey yaptık diye sonuna max xs koyuyorsun. resmen buharlı makine buluş gibiyiz. bak vintage falan dersin anlarım, hiçbir teknolojik özelliği olmayan bir ürün, apple böylemiydi ya... bir sonraki versiyonda o koca kulaklıklara ekranda monte ederler max pro diye çakarlar, benden söylemesi.

R Return to Monke
11 ay (12056 mesaj)
Jobs beş para etmez bir insanın tekiydi. Farklı şekilde dahi hareket etseler yine şirketin ruhu aynı olurdu. Cook bence jobstan bazı açılarda daha iyi.

Şirket yönetmeyi geleneksel bir hale getiremezsin bknz Sony. Bir yönle herkese hitap etmeye başlaman gerekecek çünkü Çinli telefon üreticileri piyasayı ele geçiriyorlar. Jobs'un döneminde böyle sıkıntılar yoktu. Androidler gerçekten de kötüydü. Ama ucuz ürünler daha da iyi oldukça iPhone gibi pahalı ürünlere herkes yanaşmak istemez,kendi has müşterileri dışında tabi. Apple yine bence şu döneme iyi ayak uyduruyor.Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @The Brand Planet

T The Brand Planet
11 ay (55 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Jobs beş para etmez bir insanın tekiydi. Farklı şekilde dahi hareket etseler yine şirketin ruhu aynı olurdu. Cook bence jobstan bazı açılarda daha iyi.

Şirket yönetmeyi geleneksel bir hale getiremezsin bknz Sony. Bir yönle herkese hitap etmeye başlaman gerekecek çünkü Çinli telefon üreticileri piyasayı ele geçiriyorlar. Jobs'un döneminde böyle sıkıntılar yoktu. Androidler gerçekten de kötüydü. Ama ucuz ürünler daha da iyi oldukça iPhone gibi pahalı ürünlere herkes yanaşmak istemez,kendi has müşterileri dışında tabi. Apple yine bence şu döneme iyi ayak uyduruyor.
Jobs’un yönetim şekli gerçekten çok zor ve herkes buna tahammül edemiyordu, doğru. O da bunun farkındaydı muhtemelen.

Şirket yönetimi geleneksel olamayacağı konusunda şöyle bir yorum yapabilirim; KOBİ seviyesinde şirketler için olabilir ama A.Ş. ve üstü için yönetimi oldukça zor olabilir.

Ayrıca, herkese hitap etmek mümkün değildir. Konumlandırma gereği, belli bir kitleye yönelik ürünleri farklı varyantlarla sürebilmek mümkün ama bu da günün sonunda bir risktir.

Mercedes kendi ismiyle giriş segmentine araç lansmanı yapması, A,B SES grubu kesimi rahatsız edebilir. Bu da doğal olarak satışları düşürür.

Daha fazla pazara, kitleye ve satışa ulaşmak için alt marka piyasaya sürerler. Huawei ana marka honor alt marka gibi< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C corpixx
11 ay (705 mesaj)
adamlar tarihlerinde hiç olmadıkları kadar başarılı ve kaliteli ürün ortaya koyuyorlar hala yönetmek zor falan filan gerek yok böyle şeylere gerçekleri konuşun temennileri değilDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.