Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ailenin dırdırı

A AdRenaLime Konu Sahibi
6 ay (269 mesaj)
arkadaşlar üni öğrencisiyim. vizeler bitti. cs giriyorum aileme batıyor bu durum. kaç yaşına geldik hala oynama şöyle oyunlar diyorlar. mesele artık kavga safhasına geldi. ailem ile daha fazla tartışmak istemiyorum. ne önerirsiniz
M Moueson
6 ay (5701 mesaj)
Siz gençlere çok üzülüyorum üniversiteler de kapalı adam akıllı özgür özgür takılamıyorsunuz. Gençlikleriniz 4 duvar arasında geçiyor neredeyse. Aile ile yaşamak belli bir yaştan sonra gerçekten çok zor oluyor.
Madem koca adamım kendi kararlarımı kendi verebilirim istediğim oyunu da oynarım de bakalım ne cevap verecekler.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

A AdRenaLime Konu Sahibi
6 ay (269 mesaj)
hocam onlara artık kendimi ifade edemiyorum anlamıyorlar. üni okuyan insana silahlı oyunlar oynam denmez ki. bugün dayanamadım bırakın beni salın hata yapayım diye celallendim.
Bu mesajda bahsedilenler: @Moueson

S Sammael.
6 ay (80 mesaj)
Aile evi belli bir yaştan sonra çekilmiyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B Bisikletçi76
6 ay (98 mesaj)
Bu ailelerin de kendi hayatları yok başkalarına sarıyorlar.

Türk ailesinin genel özelliğidir. Kendileri hayatları boyunca bir halt olamaz vasıfsızın teki olurlar bu yüzden de çocuklarının iyi olmasına odaklanıp onların her şeyine karışırlar. Tek hayatları çocukları olur.

Kendilerine bir hayat oluşturmaz türk aileleri. Salmazlar bir türlü adamı. Kendi başarısızlıklarını, ezikliklerini çocukları üzerinden telafi etmeye çalışırlar ve olan çocuklara olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 27 Nisan 2021; 23:15:25 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.