Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
AİLEME TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI YAPTIRMAK İSTİYORUM

B büdünün kaşı Konu Sahibi
2 ay (1278 mesaj)
Merhaba,
annem, babam, kendim ve kız kardeşim için tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak istiyorum.
baba 68, anne 67, kız kardeş 38 ve ben 39 yaşındayım. bilinen bi sağlık problemimiz yok kronik vs. herkes gibi arada bi şey olursa göründük yalnızca. ancak devlet hastanesi yerine özele gitmek istiyoruz bi sorun olduğunda. anne baba ssk emeklisi, kız kardeş ssklı, ben kısa çalışma ödeneği yeni bitti işten çıkarıldım.

bu şartlarda en iyi sağlık sigortası hangisidir. ucuz olsun diye şu olmazsa şu olursa gibi şeyler olmazsa sevinirim. olmuşken 100-200tl için iyisi olsun. ucuz da olursa seviniriz tabi.
en iyisi hangisi sizce anadolu sigorta mı? senelik 1 kişi için ne kadar ücret çıkar mesela? aileyi yapan var mı yoksa tek tek kendimiz mi başvurmamız gerek?
S SigortaTower
2 ay (293 mesaj)
Hocam selamlar,

65 yaş üzerine çoğu sigorta şirketi check up şartlı ile tss yapıyor. Bize ad soyad tckimlik no bilgileri ve telefon no iletirseniz.
Axa, Anadolu, Allianz, Ray, Sompo, Neova, Ankara sigorta gibi 30 farklı sigorta şirketi üzerinden detaylı teklif sunabiliriz.
İyi forumlar dileriz.
B Biz Bize Sigorta
2 ay (91 mesaj)
Merhabalar,
Anadolu, Allianz, Axa, Sompo ve Ak Sigorta acentesi olarak size genel çerçevede bilgi verebiliriz.
Anne ve babanızın yaşları nedeni ile sigorta kapsamına alınması biraz zor olabilir. Başvuru aşamasında sigorta şirketleri, anne ve babanızdan sağlık durumlarının tespiti için sağlık kontrolünden geçmelerini talep edebilir.
Siz ve kardeşinizin sigorta kapsamına alınmasında problem yaşanmayabilir.
TC kimlik numaralarınızı paylaşmanız durumunda teklif hazırlayabilir ve detaylı bilgi sunabiliriz.
Sağlıklı günler dileriz.
S SilenthillDream
2 ay (837 mesaj)
İyi araştırmakta fayda var.. Axa kullanıyoruz yeni geçtik.. Hastanede hep provizyon red yiyoruz.. Axayı tavsiye etmiyorum o yüzden..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.