Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
121
Cevap
0
Tıklama
63
Öne Çıkarma
Cevap: Ahlak yoksunu ailem (7. sayfa)

P PoisonedPurple Konu Sahibi
2 ay (6 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Diktatör58

No ss no güven
Başka yerde trolle hadi canım
D Drahmizm
2 ay (9920 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Genera010203

En azılı ateistler bile sıkışınca ALLAH ALLAH diye bagirir.ne diyim RABBIM hepimizi islah etsin.
Konuştuğumuz her kelime kültürümüzün bir parçası, verilen tepkiler de benzer olacaktır.
L lbyibo
2 ay (330 mesaj)
Sevgili ufaklık, iğrendiğin insanlarla açık açık konuş. Başka çaren yok böyle iğrenmek le bir yere varamazsın. Görüyorum ki sende bir halta yaramıyorsun. Öncelikle iş arama işe gir o lanet evinden de ayrılma sahip çık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

P PoisonedPurple Konu Sahibi
2 ay (6 mesaj)
Hocam hiç yardımcı olmuyorsunuz yalnız defalarca dediğim gibi eve sahip çıkılacak bir durum yok o iğrenç şeyleri yapmasalarda geçinebilecek durumdalar gayet ben kendimi kurtarma derdindeyim onları değil kaç yaşında kadınlara 19 yaşımda ahlak dersi verecek halim yok bu yaşa kadar görmemişlerse kendi sorunları ben uyarsam dahi bunlar ciddiye almaz
Tek derdim uzaklaşmak siz evde kal onlara bak diyorsunuz bu neyin kafası? Aileniz güllük gülistanlık olduğu için empati yapamıyorsunuz galiba
Bu mesajda bahsedilenler: @lbyibo

P PoisonedPurple Konu Sahibi
2 ay (6 mesaj)
Aaaa işe bak ben parada pulda oldu aklım bide terbiyesiz oldum olaya bak
Ulan aklı parada pulda olan insanlardan yakınmışım yukarıda zaten nerenle okudun yazıyı?
Empati kuramadığını tam tersi tavsiye vermenden tahmin ettim nereden bileyim öksüz yetiştiğini
Sahip çık diyor anana ya hay allahım cidden dalga mı geçiyorsunuz siz neyine sahip çıkayim kocaman kadınların? Telefonlarını mı elinden alayim, ne yapayim??
Bu mesajda bahsedilenler: @lbyibo

C crazy programmer
2 ay (125 mesaj)
sakın sinema gibi yerleri tercih etme, ayrıca iş tercih etme gibi bir lüksünde yok, fabrikalara git gerekirse günlük yevmiyeni çıkart. kardaş ailenin geçmişine lafım yok, belki zorunluluktan bu mesleği seçmiş olabilir sonrasında ise alışagelmiş olabilirler bilemem. sen daha iyi bilirsin, onlarla yaşayan sensin. ama gururlu biriysen ve kirli paraya dokunmak istemiyorsan, zanaatkar öğren, berberin, sanayicilerin, marketçilerin, gerekirse temizlikçi olarak herhangi bir şirket veya ofisin içine gir, çöp topla, eline ne verirlerse köşeye at. ailen seni bir süre beslesin. kazandığın paraya dokunma. aile bir tercih meselesi olmasa da yine de bir yere kadar dayanmak zorundasın. hele ki istanbul gibi bir yerde kira filan ödemeksizin evde kalmaya devam et, para biriktirinceye kadar bir yerlerde çalış, ki zaten yakında mekanlarda açılacak. kendini geliştir demiyorum, senin ülke şartlarında en iyi geliştirebileceğin sektör zanaatkarlık. eline mesleğini al, yavaştan yavaştan birikimini yap evden de rahat ayrıl. sonra sancılı şekilde geri dönmek zorunda kalmayasın.
Bu mesajda bahsedilenler: @PoisonedPurple

T Tek Lider Atatürkk
2 ay (10 mesaj)
Şiddet kavga yoksa sorun yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.