Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
1099
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ağım yavaş multiplayer kasıyor

D dingdongings Konu Sahibi
14 yıl (216 mesaj)
arkadaşlar evde 2 bilgisayarı birbirine bağlayıp fifa oynamaya çalışıyorum. çok yavaş oluyor kasıyor. hamachiden oynarken de kotam doluyor.
bilgisayarları kablosuz modem üzerinden bağladım kastı. kablo ile bağladım kastı. port açmak falan bunun hızlanmasını sağlar mı sizce?
bu sorunla karşılaşan çok kişi var. bizim gibi amatör kullanıcılar için bir yardım lütfen.
D dingdongings Konu Sahibi
14 yıl (216 mesaj)
hadi ama cevap verecek biri yok mu? lütfen


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K Kumandan
14 yıl (7191 mesaj)
Wireless ile problem yaşamanız normal ama kablo bağlantısı yaptığınızda böyle bir kasılmanın (10 mb olsa bile) olmaması lazım. Sistemde kurulu antivirüs ve firewall gibi yazılımlardan kaynaklı bir sorun olabilir. Veya sistemde bir stabilite sorunu olabilir, Spyware yazılımları ile bir temizlik yapmanızıda tavsiye ederim.

Ekleme: Kablo bağlantısı yaptığınızda kablosuz bağdaştırıcıları devre dışı bırakmayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumandan -- 12 Ağustos 2008; 14:59:39 >


H husamsdu
14 yıl (620 mesaj)
inşallah virüs girmemiştir:) ağ bağlantısını kullanan başka bi program falan varsa kapatın.spywareden başka bi de stabilite için system mechanic gibi programları denesen iyi olur diye düşünüyorum.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D dingdongings Konu Sahibi
14 yıl (216 mesaj)
virüs olacağını sanmıyorum. makinelerin birinde avast ve spybot var diğerinde avira antivir norton var. sistemlerde falan normalde yavaşlama yok. virüs belirtisi yok. ama bağlantıları etkileyen birşey varsa bilemeyeceğim. tabi benim virüs programları da ne kadar güvenilir bilemeyecem. ben diğer bağlantıları kapatmıyordum kablo bağlantısında bir de öyle deneyeyim. teşekkürler yardımlarınız için


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M massey1
14 yıl (151 mesaj)
Oyun ayarlarında bağlantı hızı şeklinde bir seçenek olabilir. FPS'lerde vardır mesela, buradan en düşük hızı seçmek lazım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

H husamsdu
14 yıl (620 mesaj)
oyun ayarlarında detaylar da etkiliyor.denedim.datay seviyesini ddüşürmek de çözüm olabilir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D dingdongings Konu Sahibi
14 yıl (216 mesaj)
galiba fifa ya özel bir sorun. çünkü age of empires 3 ü full detayda oynadık. gayet de güzeldi. kasma yoktu. kablo ile oynadık. fifada kablosuz modem de kablo da işe yaramamaya devam ediyor. kota 2 gb oldu. hamachi çok yer mi sizce bir deneyiminiz var mı?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.