Bu konudaki kullanıcılar: 6 misafir, 2 mobil kullanıcı
19197
Cevap
1075973
Tıklama
20
Öne Çıkarma
Cevap: Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (960. sayfa)

O osmanlıdenir
2 hafta (405 mesaj)
filmde ülkenin başkanı televizyonda görünüyor lakin halk ayaklanma mücadele sonrası anlıyor ki başkan gerçekte yaşamıyor hatırladıgım kadarıyla bilen varsa yazsın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanlıdenir -- 3 Mayıs 2021; 12:34:31 >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

F filmbul34
2 hafta (49 mesaj)
İnside Man isimli bir film vardı....
Clive Owen başrollerinde.
Böyle bir sahne ve senaryo vardı...
Bu film olabilir.
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @osmanlıdenir

F Filmariyorum
geçen hafta (1 mesaj)
Merhaba. Küçükken izlediğim bir filmin sadece bir sahnezini hatırlıyorum. Muhtemelen 1999-2000 lerde izlemiş olabilirim.
Sanırım filmin giriş sahnelerinden biriydi. 3 kardeş vardı sanırım ve bunlar bir kadın ve adam tarafından evlatlık aliniyorlardi. Çok zenginlerdi evleri çok güzeldi. Mükemmel imkanları vardı. Ama tek bir kuralları vardı, bir oda var ve oranın kapısını acmamalarini istiyorlardı. Tek hatırladığım sahne bu maalesef. O kapinin arkasında ne olduğunu çok merak ediyorum 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


İ intel1111
geçen hafta (101 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: YUCi35

Bir film vardı. Adamın biri maratona katılmak için hazırlanıyordu (sanırım boston veya new york maratonu) neyse efendim, maratona katılır ama koşu esnasında kaza mı ne geçirip düşüp bayılırdı. Kendine geldiğinde hava kararmış bayağı geç olmuştur. Trafik akmaya devam eder ama adam da buna rağmen koşmaya devam eder. Daha sonra bu olay tvlere falan çıkar ailesi falan görürdü. Bir türlü çıkaramadım bu filmin adını.
Aradığınız film bu olmalı:


F Fedonfederal
geçen hafta (3 mesaj)
Bir film var.Film çok güzeldi. Adını bilmiyorum ve herkese tavsiye ederim. Film 4 çocukla ilgili zaman duruyor. Sadece bu dört çocuk hareket halinde. Diğer tüm insanlar donuyor zaman durduğu için. Sonra çocuklardan biri astım hastası olduğu için ölüyor.Onu ağlayarak gömüyorlardı. En son çocuklar yavaş yavaş genç oluyorlardı. En sonunda çocuğun biri zamanı eskisi gibi olması için olayı çözüyor ve uçurumdan denize atlıyor ve zaman eskisi gibi oluyor ve bütün insanlar normal yaşama dönüyor. Film harika herkese tavsiyemdir. Ama adı aklıma gelmedi bir türlü. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımı ile...
R riznad
geçen hafta (39 mesaj)
Merhabalar,
Bir kızılderili çoçuğun amerikan okullarında eğitimi, üniversiteyi kazanması ve üniyi bitirmesini anlatan bir film vardı. Yalnız film sadece bunun üzerinemiydi yoksa filmin sadece son kısmı mı bunları anlatıyordu tam emin değilim. ilk üniversite mezunu kızılderiliydi. erkek çocuğuydu. sanırsam anne ve babasından sadece biri kızılderiliydi.
1 133T 313554R
geçen hafta (149 mesaj)

İ ificouldfly
geçen hafta (156 mesaj)
Sanırım fil tv'de izlemiştim bu filmi 4 5 yıl önce, avrupa yapımı olması lazım. Başrol bir kızdı yaşlı bakımında çalışıyordu galiba, ambulanslı fln sahneler vardı. Yalnız bir kızdı, banyoda sigarayı vücudunda söndürdüğü sahneler vardı. Siyah saçlı at kuyruklu bir tipi vardı. Bir de bar sahnesi vardı birine içecek ısmarlıyordu
K kryeck
geçen hafta (4399 mesaj)
Adını anımsayamadığım bir film vardı, cnbc-e de altyazılı olarak izlemiştim.
Adamın bir mustang boss'u var tahmini 70 ve altı model, benzin istasyonunda benzin alırken oldukça hoş fıstık gibi bir kadın ferrari ile istasyona giriyor. Adam buna düşüyor/hayran oluyor kadında arabasından hoşlanmış olacak ki eğer beni sollarsan beni becerebilirsin diyor. Sonra yarışıyorlar adamda solluyor. 

Adı neydi bu filmin?
O osmanlıdenir
geçen hafta (405 mesaj)
Yok bu degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @133T 313554R

B Beowolfgs
7 gün (5 mesaj)
uzun zaman önce bir film izlemiştim bulamadım kızın annesi ve babası boşanmışlar babası başka biriyle evlenmiş kız bunların yanına geliyor sonra babasının evlendiği kadının bir oğlu var kız bu oğlana aşık oluyor tek hatırladığım bu kadar


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M mevsimsizim
6 gün (73 mesaj)
.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


K KKM
6 gün (2894 mesaj)

S sh7rk
6 gün (121 mesaj)
Merhaba, bir adamın uykusunda gördüğü bir kadınla daha fazla zaman geçirmek için elinden geldiğini yaptığını anlatan bir film arıyorum. Filmde başta kadını gördüğü an bir anda saat çalıyor uyanıyor. Sonra saati kaldırıyor biraz daha fazla görüyor o anda odaya birisi giriyor. Filmde daha uzun uyumak için odadan eşyalar atıyor, izole ediyor vs. Bilen var mıdır?
S sh7rk
6 gün (121 mesaj)
Merhaba, bir arkadaş grubu var müzik çalıyorlar konser veriyorlar başka bir grup kendi hayatında işler yapıyor gece kulübüne vs gidiyor. Bu iki grup bütün akşam radyodan duyduğu ünlü bir grubun yapacağı özel konsere gitmeye çalışıyor. Adres şifreli bir şekilde geliyor tam adresi çözen katılacak vs Filmi bilen var mıdır acaba ?
S sfgsfgsfg
5 gün (1126 mesaj)
Bu film yeni. Bir gelin geliyor zengin bir aileye. Aile nin de bir ritüeli varmış bir malikanede bunu avlamaya çalışıyorlar. Sabaha kadar dayanırsa onu gelin olarak kabul ediyorlar tarzı birşeydi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A arghh
5 gün (845 mesaj)
Ready or Not - 2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arghh -- 9 Mayıs 2021; 0:23:58 >


Bu mesajda bahsedilenler: @sfgsfgsfg

B Beowolfgs
2 gün (5 mesaj)
Bu kadar eski bir film değildi
Bu mesajda bahsedilenler: @KKM
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.