Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
11
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Adana'da KPSS Kursu Arayanlar Gelsin

L Lithium Konu Sahibi
2 yıl (3968 mesaj)
Arkadaşlar yeni mezun oldum ve bu sene çift yıl olduğundan işi şansa bırakmak istemiyorum. Seviyem çok iyi değil evde olmuyor bir türlü. Bana okul, ders ortamı olsun düzenli deneme yapsınlar diye dershaneye kaydolmayı düşünüyorum. Ancak dershaneler hakkında bilgim yok. Adana'da tavsiye edebileceğiniz hocaları kaliteli kesin gitmelisin dediğiniz bir dershane var mı acaba?

İkinci mesaja kurslarla ilgili aldığım bilgileri yazdım fiyatlar Eylül 2019 fiyatlarıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 10 Eylül 2019; 20:33:0 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L Lithium Konu Sahibi
2 yıl (3968 mesaj)
Bugün tek tek Özal, barajyolu ve çarşıdaki neredeyse bütün kurslara gidip fiyat aldım. Herkes için fikir oluşturması için yazıyorum. Fiyatlar kpss a+gk gy şeklindedir. En ucuzdan pahalıya doğru sıralıyorum.

Altıneller(özal+iller bankası) Kpss A+Kpss B+YDS kursu 3200 ₺(hocalarının tek tek ne mezunu olduğunu gösteren listeleri var. Öyle stajyer filan değillerdi.Galatasaray üniversitesi filan vardı. Dersler iller bankası şubesinde ) (yayınları biraz zayıf gibi yediklim, beyazkalem, uzmankariyer, lider)
Erkan(iller bankası) Kpss A+Kpss B 4500 ₺(iktisat ve maliye derslerine benim üniversiteden hocalarım giriyormuş , çok iyilerdir) (yayın yediklim)
Erkan(Özal tanıtım şube) Kpss A+Kpss B 4400 ₺(burası 100 TL daha ucuz fiyat verdi) (dersler iller bankasında)
Yargı (Çarşı) Kpss A+Kpss B 4900 ₺(benim hocam'dan tarihçi ramazan yetgin ve coğrafyacı bayram meral soru çözümüne gelecekmiş.) yine pegem optimus ve 4t laffer kitaplarını yazmış hocaları vardı galiba 2 tane onlar derse girecekmiş. Yayını tabii ki yargı yayınları ayrıca bir tane de ücretsiz Kpss A denemesi verdiler hediye hoşuma gitti. Diğerleri vermediler.
Kadro(Barajyolu) Kpss A+Kpss B 5000₺ (Burayla alakalı birşey hatırlamıyorum pek yayınları pegem ve 4t) (hocaları iyi diyorlar ama tyt öğrencisi çok var fiyatı da yüksek geldi bana göre o yüzden gideceğimi sanmıyorum.)
Ümit Kaymak(Çarşı) Kpss A+Kpss B 5500 ₺(kendi yayın kitapları var ama kontenjan dolmuş galiba)
Işın Kpss(çarşı) - Kpss A+Kpss B 6500 ₺(burayla alakalı da pek birşey hatırlamıyorum.)
Murat Kpss A+Kpss B 7550 ₺ (en karışık olan burası Kpss a'da iktisat=maliye+hukuk+muhasebe şeklinde anlatılıyor. Yani önce haftasonu full iktisat anlatılıp aralıkta bitiriliyor. Sonra maliye-hukuk-muhasebe üçlüsü birlikte anlatılıyor. Genel kültür genel yetenekte de önce matematik-vatandaşlık sonra Türkçe-tarih-coğrafya şeklinde anlatılıyormuş.) (Ayrıca 800 saat net ders anlatımı+uzaktan eğitim, çalışma kampı, deneme filan baya şey saydılar)

Bunlar dışında neredeyse hepsinde uzaktan eğitim, çalışma kampı, konu tekrarı, Türkiye denemesi, normal deneme, rehberlik hizmeti filan söylediler. Sadece Altıneller ağustos ayında Yds kursu ve kurum sınavları için(uzmanlık, denetmenlik, müfettişlik vb.) ücretsiz ders veriyor. Bu arada Efor Kpss kursu sadece Genel Kültür-Genel Yetenekmiş. KPSS A grubu yok Ümit Kaymak'a yönlendiriyor.(Kpss A için en iyisi filan dediler ama Yargı, Altıneller, Erkan'ın kadrosu daha iyi geldi bana. Ben muhtemelen Altıneller yazacağım şuan fiyat olarak en uygunu o gibi. Yine de yargı ve hocalarımın olduğu erkan da kafamı karıştırdı. Murat ise çok pahalı maalesef aynı fiyatta olsalar düşünebilirdim. Biraz hayalkırıklığı oldu benim için ben fiyat olarak 3000-4000 arası bekliyordum genelde hepsini 5000-6000 hatta 7500 TL yi duyunca şoka girdim. Bunlar tabi Kpss a+Kpss b fiyatları sadece Kpss b fiyatları 1500-3000 arası değişiyor. Bir günde bayağı bir kursa gittiğim için bazı şeyleri unutmuş, karıştırmış olabilirim ama genel hatlarıyla böyle hatırlıyorum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M Meass
geçen yıl (0 mesaj)
Hocam hangisine yazıldınız acaba ben de düşünüyorum da önerdiğiniz var mı aralarından ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

L Lithium Konu Sahibi
geçen yıl (3968 mesaj)
Altıneller e yazıldım en uygun oydu bana. Hepsi aynı çok bir beklentin olmasın kurstan size uygun gelene gidin.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Meass

M Meass
geçen yıl (0 mesaj)
Erkana yazılacağım sanırım teşekkür ederim bilgilendirme için< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

V Vito Scaletta1994
geçen yıl (114 mesaj)
Merhabalar bende yeni lisans mezunu oldum memlekete de geleli 2 gün oluyor. Kafam da 2 farklı soru var 1.si hangi dersaneye gitsem 2. si ise ocakta mezun olarak kpss maratonuna geç kaldım mı acaba? dersaneye sene başından beri gidenler var malum dersanelerin dönemlik kursları var mı giden arkadaşlardan bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Meass

L Lithium Konu Sahibi
geçen yıl (3968 mesaj)
Murat dönemlik galiba yalnız Adana'daki en pahalı dershane.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Vito Scaletta1994

V Vito Scaletta1994
geçen yıl (114 mesaj)
Bugün gittim gezdim bende murat 3.000 tl erkan 2000 altıneller 1.250 tl idi aşağı yukarı özellik olarak aynılar. Murat ordinaryus ve kendi yayınlarını verirken erkan 7 iklim-uzman kariyer veriyor Altıneller ise uzman ve lider yayınlarını veriyor ilgi ve alaka bakımından murat ı beğendim, daha detaylı ve eğitim olarakta deneme sınavlarının yoğunluğu açısından daha sağlam geldi bana. Bu hafta sonu düşünüp bi karar verecem bakalım. Durum bu iken sizlerinde yorumlarını merak ediyorum Teşekkürler.
Bu mesajda bahsedilenler: @Lithium

V Vito Scaletta1994
geçen yıl (114 mesaj)
Bu arada gittiğim yerler inönü parkı civarı yerlerdi ve fiyat olarakta lisans kpss fiyatı.
Bu mesajda bahsedilenler: @Lithium

T THE TEACHER 01
5 ay (0 mesaj)
Şahsım adına konuşuyorum efor kpss diğer kpss kursları arasında en ilgili ve kaliteli olanı.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine kaydoldum özellikle kadro ve yargıdan kat kat daha iyi en azından adam yerine koyup istediğim zaman istediğim kadar soru soruyorum ve bol bol tekrar dersi yapıyorlar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B BambamcanBam01
5 ay (0 mesaj)
Merhaba kardeşim bende dershane araştırıyorum su an devAm ediyor musunuz ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @THE TEACHER 01

D Data Black
3 gün (46 mesaj)
ben 1 sene kadroya gittim, memnun kaldım, hakkını veriyor. Sadece son 2 ay gidemedim araya pandemi girdi.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.