Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
313
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ACER 5720G yardım lütfen.
T
13 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar notebooku açtığımda logo ekranı geliyor ne f2 ile bios menüye girebiliyorum ne de vista başlıyo orda donup kalıyor.bu esnada harddiskten sabit ritimli bir okuma sesi geliyor.sürekli aç kapa yaptığımda 15-20 dk uğraşınca bios menüye giriyorum menüde bazen hardisk görünüyor bazen görünmüyor boot aygıtı olarak.şimdi anlamadığım sorun eğer harddisk ise bios menüye neden giremiyorum.bilgisayar 15-20 dakika uğraşmadan neden açılmıyor.açıldıktan sonra hiçbir sorunu yok.bu ne böle yaa.engin tecrübeli arkadaşlar okuyorsunuz bir fikir verin Allah rızası için.K
13 yıl
Yüzbaşı

hdd rahmetli olmuş galiba.
Bozuk olduğundan bütün bilgisayarı kilitleyebilir bu yüzden.15 dakka donması biosun sürekli hdd yi tekrar tekrar deneyip başarısız olmasından kaynaklanıyordur yüzde doksan !
biosta bazen görünüp bazen görünmemesi hdd'nin;mafiş olduğunun en güzel göstergesidir.Yanılıyor da olabilirim tabi ama sen başka bir hdd ile de dene ona göre kararını ver.Garantisi devam ediyorsa;yeni hdd verirler sana korkma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarettaKerata -- 29 Ekim 2009; 2:25:16 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.