Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
178
Cevap
0
Tıklama
52
Öne Çıkarma
Cevap: ABD'de Trump'a Yapılan Siyasi Linç ve Dünyanın Geleceği!!! (10. sayfa)

A atade28
2 gün (440 mesaj)
İşte bunu anlatamıyoruz.

Boş kafalılar hemen Trump'ın neyini savunuyorsunuz diyorlar. Siz Biden'in neyini savunuyorsunuz ?

Bize ne Amerikadan. Birbirlerini gebertseler, kahvemi alır keyifle izlerim. Çünkü dünyaya çok zülmettiler ve bedelini ödemiş olurlar.

Joe Biden'ın seçim ekibinde yer alan Rachel Rodriguez isimli kadını seçimlere hile karıştırdığı iddiasıyla tutukladı. 20 yıla kadar hapsi isteniyor.

ABD kongre binasına girerek Nancy Pelosi'nin bilgisayarını karıştıran kişi, evinde kafasına sıkılmış halde bulundu. Yargılamak yok. Hapse atmak yok. Kafasına sıkmak var.

Sonra Trump'ın tüm sosyal medya hesaplarını yine mahkeme kararı yok, iddialarını çürütmek yok, sorgusuz sualsiz kapatıp adamın bağlantılarını kesiyorlar.

Bizdeki darbeciler için, eli kanlı teröristler için suçlular ama adil yargılanmalı diyerek, hainlerin korucuyu melekliğini yapanlar, kendi çıkarları olunca istediğinin sesini kesiyor, istediğinin kafasına sıkıyor.

Bunu anlatmaya çalışıyoruz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @LeonEyes

L LeonEyes
2 gün (644 mesaj)
Bizim ülkenin büyük sorunlarından biri adaleti işletmedeki sorunlar, ABD'nin en güzel özelliği adaleti büyük oranda güzel işletmesi, bizim toplumun belli kesimi özgürlük kisvesi altına sığınıp (ki çok büyük bir kesim) bunu kullandığı için devlet de kayıtsız kalamıyor, aslında olması gereken ABD deki polisteki yetki ve adalet gibi sistemi işletmek olsaydı işte ozaman adam akıllı bir topluma dönüşebilirdik.

başka ülkelere kayıtsız kalmak olmaz, iç işleri bizi ilgilendirmez tabi ama aynı gemideyiz, bana göre dünyada ülkeler de olmamalı, tek dünya düzeni olarak devam edilmesi ve bilinçli toplum olması gerekiyor ama dünya ülkelere bölündüğü zamanlarda başlamış ayrımcılık mağlesef.
Bu mesajda bahsedilenler: @atade28

A AnadoluEfes
2 gün (3911 mesaj)
Sen amerikan başkanı iken insanları engellemeye çalışırsan onlar'da zamanı geldiğinde seni engeller ne ekersen onu biçersin
D DARTH_BLACK
20 sa. önce (2083 mesaj)
-ABD'de Axios-Ipsos tarafından gerçekleştirilen ankette toplumun yaklaşık yüzde 80'i ülkenin dağılmaya başladığını düşünüyor.
Cumhuriyetçilerin yüzde 83'ü ülkenin dağılmaya başladığı fikri üzerinde mutabık kalırken, Demokratlarda da bu oran yüzde 78 olarak belirlendi.

-Başkanlık görevini 20 Ocak’ta devralmaya hazırlanan Biden pandemiyle birlikte derinden sarsılan ABD ekonomisini düze çıkarmak ve salgınla mücadele için 1.9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Paketi’ni açıkladı.

-Pentagon: Kasım ayında Başkan Trump'ın emriyle ABD kuvvetleri hem Irak hem de Afganistan'da 2500'e düşürüldü.

-Trump dün Ukrayna soruşturmasının gizli belgelerini yayınlama emri verdi. Bugün de FBI gizli arşivlerindeki Obamagate belgelerinin yayınlanmasını emretti.Belgelerde ciddi ifşaların olduğu ve pedofili dosyalarının yoğunlukta olduğu konuşuluyor.Gelişmler ABD'de takip ediliyor.

https://twitter.com/i/status/1349857235137163265DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.