Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
140
Tıklama
0
Öne Çıkarma
A101 Kayıtsız İphone satışı
E
geçen ay
Er
Konu Sahibi

Merhaba 03/06/2024 tarihinde A101 İnternet sitesi üzerinden nispeten daha uygun fiyatlı olduğu için İphone 15 satın aldım. Telefon bugün elime ulaştığında ilk başta sorun yoktu klasik kutusunu actım kurulumunu yaptım. Daha sonra Sim kartımı telefona taktıktan yaklaşık 2 dakika sonra Yasal Uyarı'dan Telefonunuz kayıt dışıdır 90 günlük kullanım hakkı kalmıştır mesajı geldiğinde şok oldum zira A101 gibi kurumsal bir firmanın kayıt dışı telefon satması aklımın ucuna bile gelmeyecek bir durumdu. E-devletten imei sorgulattıgımda telefonun kayıt dışı olduğunu ve Marka model kısmında Redmi yazdığını görünce
daha çok şaşırdım. A101 müşteri hizmetlerini aradığımda şikayetim hakkında kayıt oluşturduklarını ve durumdan üzgün olduklarını söylediler. Sizce bu durum ne kadar sürer? yasal yollara başvurmalı mıyım?
M
geçen ay
Yarbay

Kayıt dışı nasıl satabiliyorlarmış girişte 1 tane telefonu kaydettirmeyi mi unutmuşlar nasıl olabilir bu saçmalık?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.