Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
A STATE OF TRANCE (ASOT) UKRAINE 🇺🇦 22.06.2019

R
Rzgtl
6 gün (93 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >

Elektronik müzik denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Hollanda'lı dj/prodüktör Armin Van Buuren'in A State Of Trance etkinliği kapsamında her 50 haftada 1 düzenlediği festivalin bu sefer ki ayaklarına tam 7 yıl sonra Ukrayna'da eklendi. Bknz ASOT 550 10.03.2012 http://https://youtu.be/V5Gq3T7o7XY


Elektronik müzik dinleyenlerin vazgeçilmezi olan Armin Van Buuren'i pasaportsuz ve vizesiz izleme şansını kaçırmamanız ve bu etkinliği bilmeyenler olur düşüncesi ile açmaya karar verdim.festival hakkında daha fazla bilgi Malum paramızın değeri bu kadar düşükken, kalbur üstü festivaller için vize ücretleri, euroların ve dolarların havada uçuşma ihtimali yüksek olduğu için bana Ukrayna da ki bu festival çok mantıklı geldi. Çünkü bana kalırsa Ukrayna da yapılacak bu festivalin giderleri İstanbul da yapılacak olan dengi bir festival giderini geçeceğini düşünmüyorum. Hatta sanırım bu hafta olması gereken Steve aoki giriş biletleri için 250-300 lira arası fiyatlardan bahsediliyor. Ben bu asot konseri için tam 268 lira ücret ödedim.

konser biletleri için

A State Of Trance 900 ün ilk ayağı

Utrecht

İkinci ayağı Armin Van Buuren performansı

http://https://youtu.be/XLGpZUvzRpE
Ve üçüncü ayağı Ukrayna ile devam edecektir.


Etkinlik içinde performans gösterecek diğer dj ler

A STATE OF TRANCE MAİNSTAGE

Armin Van Buuren
Andrew Rayel
Ruben De Ronde
Khomha
Gareth Emery
Standerwick

NOT:UKRAYNA YA EN KISA ZAMANDA GİTMİŞ BİRİLERİ BİLGİ VERİRSE ÇOK MAKBULE GEÇER VE MÜZİK SEKMESİNE KONU AÇAMADIĞIM İÇİN KONUYU BURAYA AÇMAK ZORUNDA KALDIM TAŞIRSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >