Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
506
Tıklama
0
Öne Çıkarma
98 model renault lagunaya teyp

T turanbelli Konu Sahibi
13 yıl (167 mesaj)
arkadaşlar 98 model laguna var ama teybi çalındığı için üzerinde kamasonic marka uyduruktan bi teyp var. araçta aynı zamanda direksiyondan kumanda özelliği var. orjinal teybini sorduk, o modellerde sadace kasetçalarlı teyp ile beraber direksiyondan kumanda fonksiyonunun çaluştığını söylediler. acaba diyorum sony veya pioneer teyplerin bu direksiyondan kumandaya uyumlu modelleri varmı, bilen ve anlayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim...
T turanbelli Konu Sahibi
13 yıl (167 mesaj)
yok mu arkadaşlar bu işlerden anlayan?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

G gokhan2
13 yıl (2870 mesaj)
Direksiyon ve kumandaya uyumlu modeli yok pionner ve alpine ek kitleri var onlarda 800 900 lira civarini bulur o kumandayi ne yapican ki arkadasim. al 5000mp pionnerin kumandasi kutusundan çikio inan cok rahat usbde var rahat etme garantisi var.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T turanbelli Konu Sahibi
13 yıl (167 mesaj)
bana da orjinaline uygun olanı bulamayacam gibi geliyor, olmazsa dediğin gibi yapacaz artık.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M mrtky
13 yıl (450 mesaj)
arkadaşım ben 190 ytl ye renaultun çıkma cd çalarlı sadece track çalan mp3 çalmayanını buldum ve aldım.daha sonra aynısını 130 ytl ye eskidji bit pazarı var yenibosnada orada gördüm.aslında o parada etmez ama direksiyon kumandasını çalıştırdığı için aldım.serviste sadece kasetçalarlı olanına 850 ytl istiyorlar.lagunacılar buraya bölümünden bakarsan orada arabanın cd çalarını görebilirsin.sanırım 90 ve 100 . sayfaların arasında olması lazım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.