Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
1
Cevap
170
Tıklama
0
Öne Çıkarma
7.0.2 güncellemesini engelleme hakkında

W wither Konu Sahibi
8 yıl (2149 mesaj)
Arkadaşlar yeni iphone 4 aldım arkadaştan alet sıfır sayılır.Cihazda ios sürümü 6.1.3 ancak otomatik güncelleme ile 7.02 yi yüklemeye çalışıyor.Daha doğrusu wifi açıkken 7.0.2 yi indirmeye başladığını farkettim ve wifi yi kapadım.Cihazda kullandığım hatta internet paketi de olmasına rağmen wifi kapalıyken indirmeye devam etmiyor.
Malum iphone 4 için 7.0.2 fazla ve büyük ihtimal kasacak cihazı , zaten ben de 6.1.3 ile devam etmek istiyorum.İndirme yarıda bekliyor güncellemeler kısmında.Şimdi bu indirmeyi iptal edip hatta tekrar denemesini engellemek için hangi ayarları yapmam lazım.Ben bazı ayarları kapadım ama riske atmak istemiyorum malum farketmeden indirirse bildiğim 6.1.3 e tekrar dönüş yok ya da çok zor.Wifi yi kullanmamak da bir çözüm ama daha kolay bir yolu elbet vardır.

Ayrıca cihaza sim kartı takıp kişiler kısmından sim kart rehberini aktar desemde aktarmıyor.Telefon rehberi bomboş durumda.Bazı simlerde oluyor yazılmış nette.Bunun da çözümü varmıdır.Yardımcı olursanız sevinirim.
L Lucterian
8 yıl (946 mesaj)
İndirir ama yükle demedikçe yüklenmez, indirmesinde bir sorun yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.