Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
5vs5 LoL Turnuvası

J Jeretar Konu Sahibi
geçen yıl (1 mesaj)
* Turnuva kuralları: Turnuvaya maksimum 8 takım katılabilir, turnuva saatinden 15dk öncesinde lobide hazır olunmalı ve takım kaptanları tarafından lobi kurulup karşı takım oyuncuları lobiye davet edilmelidir. Maçlar 5vs5 sihirdar vadisinde gerçekleşecektir. Lobi ve oyun içerisinde küfür, hakaret ve rahatsız edici, rakibi kışkırtıcı yazılar yazmak yasaktır. Maç saati geldiğinde eksik bir oyuncu maksimum 10 dakika beklenebilir.(Başvuru yapılırken yedek oyuncu olarak en fazla 2 kişi alabilirsiniz, ana kadronuzdan bir oyuncu gelmemesi halinde yedek oyuncuları takımınıza dahil edebilirsiniz) İlk tur tek maç, yarı final ve final turları 3 maç üzerinden oynanacaktır. Maçlar canlı olarakhttps://www.twitch.tv/merthra kanalından sunulacaktır. Ödüller Riot Games tarafından verilecektir. Maç sonu ekran görüntüleri takım kaptanları tarafındanhttps://www.facebook.com/heathl adresine atılmalıdır. Turnuva ile ilgili şikayetlerinizi Riot Games'e ulaştırmak için sadece takım kaptanları "odulluturnuva@riotgames.com<mailto:odulluturnuva@riotgames.com>" eposta adresine talep gönderebilir.Turnuvaya katılacak olan hesaplar en az 30 seviye ve 20 şampiyona sahip olmalı.

* Turnuva tarihi (Turnuvanın gerçekleştirileceği tarih): 02.09.2020 Çarşamba 16:00, (Son katılım 01.09.2020 23:59)

*Ödüller :

takım: Gizemli Kostüm
takım: 5 Galibiyetlik XP Takviyesi
takım: 4 Galibiyetlik XP Takviyesi
takım: 3 Galibiyetlik XP Takviyesi
Turnuvaya katılım göstermek için discord adresimize gelmeniz ve ''turnuva'' kanalına takım kaptanı dahil turnuvaya katılacak oyuncuların isimlerini yazmanız gerekmektedir.

* İletişim bağlantısı (Discord, Instagram, Facebook vb.):Facebook:https://discord.com/invite/nyyrhNDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.