Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
341
Tıklama
0
Öne Çıkarma
56K lık Dial-Up Baglantı uctu neredeyse 128K olacak :)
S
18 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Arkadaslar Kablonet in saydasındaki hız testini kullanarak yaptigim 56K Dial up baglantının hız testi sonuclari oldukca şaşırtıcı cıktı. Photoshop kandırma vs falan demeyin. Direk alt+print screen yaptım.Resmini koydum bir bakın. Bu arada baglantı Superonline ve modem Apache SPHCF PCI 56K v92.
Yorumlarınız neler???

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfer -- 16 Temmuz 2004, 7:17:06 >

C
18 yıl
Binbaşı

Test bitmeden önce browserın stop tuşuna basmadınız dimi :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.
N
18 yıl
Yarbay

71K lık bir baglantı, yukarda resimde görüldügü gibi
İletişim: 71.40 Kbps
56 Kara sıra 70 K gibi görünebiliyor bu hız testlerinde.. Normal derim ..
AMA teknik olarak hiçbir 56 K modem, 53K dan fazla çıkamaz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
8
18 yıl
Çavuş

bir kere 56k lık modemle 56k veri bile alman imkansız, o değer anlık dalgalanmanın değeri yani sanal


Bu mesaja 1 cevap geldi.
İ
18 yıl
Yarbay

sonuçların abartılı çıktığı site değilmi o yaaa. bende dialuola oradaki testte 64 ciavrı bir rakam çıkatrttım. resmini sonra koyarım isterseniz. ama 7.50 civarı download göstermişti. ben flashgetle 5,60 ın üstüne hiçbir zaman çıktığımı hatırlamıyorum. çoğu zaman onun altındaydı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
18 yıl
Teğmen

o kablonetin hız testi sanırım . benim de dial up ken en az 65 K falan derdi . hala da inanmam . 256 K adsl e 270 falan dediği oluyor.A
18 yıl
Yüzbaşı

Ben 56K conexant modemde bağlantıyı 90 seviyelerindede gördüm.Dialer mi girdi diye şüphelenip superonline destek hattını aradığımda bana modemler öyle gösterebilir ama gerçek bağlantı o değildir dediler.Yani modem bazen saçmalayıp bağlantıyı yüksek gösteriyordu mantığını çözememiştim ama superonline destek hattı kafama takılan soruları yanıtlayınca dialer şüphesinden kurtulmuştur.Bu durumu daha sonrada pek önemsememiştim.Şimdi Adsl kullanıyorum ve 56 K ile çile çekmişim ben 3 seneA
18 yıl
Binbaşı

bende gprs kullanırkene normal şartlarda telsimin verdiği hizmet 9k(3+2) iken bende 36k gibin bişe ölçmüştüm ama ne kadar doğru...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.