Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
337
Tıklama
0
Öne Çıkarma
512 mb/ i-river T30 - creative zen nano hangisini alsam?

V VatraS Konu Sahibi
16 yıl (84 mesaj)
Bu iki mp3 playerında fiyatı aynı radyoları yok ki benim için önemli diil. Benim için en önemli şey ses çıkışı.
Yani örneğin otobüste giderken otobüsün sesini duymamam lazım ses yüksek ve kaliteli olmalı. Bizzat gören dinleyen arkadaşlar acaba bu iki playerdan hangisini tercih etmeliyim. Genelde metal müzik dinliycem ses çıkışı olarak hangisi daha uygundur. Ayrıca pil ömrü, boyut falan gibi özelliklerde de karşılaştırabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.


Konuyla alakası yok ama inceleme yaparken aşşağıdaki resmi gördüm ve bir anlam çıkartamadım acaba bu nedemek oluyo ?


< Resime gitmek için tıklayın >
H Hakanizm
16 yıl (1332 mesaj)
Hiçbirisini kullanmadım. Muzio dahil...

Ama ben olsam o ikisi yerine Muzio JM-1000 alırdım. Fiyatı pahalı dersen Muzio JM-300 ün özellikleri ve de okuduğum yorumlar baya iyi gibi..
V VatraS Konu Sahibi
16 yıl (84 mesaj)
Muzio fena diil galiba ama hem 512 modelleri daha pahalı hem de sanıyorum dahili pil ve bu benim için bir eksi. yinede cevap için teşekkürler. Diğer arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
T Trigresive
16 yıl (943 mesaj)
hiç düşünme iriver al.ses kalitesi en sağlam marka. gerçi cowon'un iaudio ürünleri daha kaliteliymiş ses konusunda, ama o daha ülkemizde satılmıyor maalesef.
V VatraS Konu Sahibi
16 yıl (84 mesaj)
iriverın ses kalitesinin genelde iyi olduğunu biliyorum ama T30 modelini kullanan yokmu acep..?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.