Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
19
Cevap
0
Tıklama
9
Öne Çıkarma
500 kişi içerisinden sadece eşini işe soktu! İYİ Partili ismin tepki çeken hareketi

S Surpentor Konu Sahibi
2 hafta (1686 mesaj)
İYİ Parti Konak İlçe Başkanı Coşkun Tatar, iddiaya göre 500 iş başvurusu arasından sadece eşini İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne yerleştirdi. Duruma tepki gösteren 7 ilçe yöneticisi istifasını verdi. Partililerin dilekçesinde "En son 500'ün üzerinde iş başvurusu ve işe daha çok ihtiyacı olan mağdur kişiler varken eşini belediyede işe yerleştirdiğini öğrendik. Konuşmak istedik fakat kendisi bizleri WhatsApp grubundan çıkarmış" ifadeleri yer aldı.

İyi Parti Konak İlçe Başkanı Coşkun Tatar'ın eşi Filiz Erbaşaran Tatar'ın İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde işe başlaması ilçe teşkilatını karıştırdı.


7 YÖNETİCİ İSTAFA ETTİ

İlçe Başkanı Coşkun Tatar'a tepki gösteren 7 ilçe yöneticisi istifa kararı aldı. İyi Parti Konak İlçe Başkan Yardımcıları Mesut Yankın, Arif Alançay, Ömer Türkay, Mehmet Demirhan ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ramize Akyazıcı ve Mehmet Akyüz toplu şekilde istifa etti.

< Resime gitmek için tıklayın >

"MAĞDUR KİŞİLER VARKEN EŞİNİ BELEDİYEDE İŞE YERLEŞTİRDİ"

Sabah'ın haberine göre İYİ Partili üyelerin istifa dilekçesinde şu ifadeler yer aldı: "İYİ Parti ilçe yönetimine katılarak ülkümüzü ve ülkümüzün bize aşıladığı hizmet anlayışından faydalı olmak istedik. Fakat belli bir süre sonra İYİ Parti Konak İlçe Başkanı Coşkun Tatar'ın sorumsuzca yönetim anlayışı ve etrafında kümelenen menfaat odakları birkaç kişinin haricinde hiçbir yöneticiye haber vermeden programsızca keyfi ilçe yönetme anlayışı ile bir sürü usulsüzlüğe bulaştığını öğrendik.

En son 500'ün üzerinde iş başvurusu, işe daha çok ihtiyacı olan mağdur kişiler varken eşini belediyede işe yerleştirdiğini öğrendik. Ayrıca kulağımıza gelen bazı şaibeli işleri ve bu sorumsuzca davranışları konuşmak ve tartışmak istedik.

WHATSAPP GRUBUNDAN ÇIKARDI

Fakat kendisi bizleri hem WhatsApp grubundan çıkararak hem de bilgi vermeden ilçe toplantıları yapmaya, yönetim kurulu üyelerini aleyhimize kışkırtmak yoluyla usulsüzlüklerini örtmeye çalıştığını öğrendik.

İL BAŞKANI DA SESİNİ ÇIKARMAMIŞ

Bu sorunları İl Başkanına bilgi olarak aktarmamıza rağmen Coşkun Tatar'ın bu keyfi ve sorumsuzca yönetimi devam etti. İl Başkanı da bu duruma göz yumarak kendisine sahip çıktı. İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar'ı kınayarak İyi Parti Konak İlçe Yönetim Kurulu üyeliklerimizden istifa ediyoruz."

< Resime gitmek için tıklayın >https://www.haberler.com/politika-500-kisi-icerisinden-sadece-esini-ise-soktu-iyi-14450698-haberi/bu torpilcilerin yolsuzlukçuların hepsinin kökünün kazınması ve yedikleri her kuruşun 1000 katıyla geri alınması lazım
Yoruma Git
Redeemertr - 2 hafta +30
eski mhplilerden ne bekliyorsun ki
Yoruma Git
kangaetemo - 2 hafta +23
Umarım o ilçe başkanı alınır ve o iş hak edilene verilir. Bu tip olayların a partisi b partisi yok. Parti içinden güzel tepki gelmiş umarım amacına ulaşır. Şunu görmüş olduk, ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Cem - 2 hafta +13

R Redeemertr
2 hafta (505 mesaj)
bu torpilcilerin yolsuzlukçuların hepsinin kökünün kazınması ve yedikleri her kuruşun 1000 katıyla geri alınması lazım


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kangaetemo
2 hafta (12972 mesaj)
eski mhplilerden ne bekliyorsun ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 12 Ekim 2021; 20:36:50 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C Cem
2 hafta (6972 mesaj)
Umarım o ilçe başkanı alınır ve o iş hak edilene verilir. Bu tip olayların a partisi b partisi yok. Parti içinden güzel tepki gelmiş umarım amacına ulaşır. Şunu görmüş olduk, en azından akepe deki gibi olaylar sümenaltı edilip yada pişkin pişkin ne olmuş yani denilip meşrulaştırılmıyor. Parti içinden de olsa ses çıkabiliyor.
S Surpentor Konu Sahibi
2 hafta (1686 mesaj)
Torpil yaptığı yetmiyor hesap soranı whatsapp grubundan atıyor. Ayrıca forumdaki ak beslemeler sittin sene açmaz.
D Dinocan Gökçek
2 hafta (1263 mesaj)
https://mobile.twitter.com/AjansMuhbir/status/1414680349016305665
Tatlı birkaç tesadüf

CHP'si, İYİ Partisi, Saadet'i yok bu işin. Malum parti ve yancısı zaten yaptı yapacağı kadar bari bu saatten sonra bazı şeyler değişsin.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


- -MoDeStUs-
2 hafta (17388 mesaj)
Benim asıl güldüğüm nokta burada torpil yapanlara saldıranların nerdeyse hepsi yarın yağlı bir kapıyı torpille bulsa gözü kapalı atlar.Ülkemizdeki ana tema bu.akp si chp si şusu busu yok tüm partiler bunu geçmiştede yaptılar ve yapmaya devam edecekler.70 lerdede torpilin babası vardı şimdide var.
S serafon
2 hafta (2469 mesaj)
Naptın be ya kaç milyon kişiyi işinden edeceksin
Bu mesajda bahsedilenler: @Redeemertr

D Dinocan Gökçek
2 hafta (1263 mesaj)
Millet ittifakı CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisinden oluşmaktadır. Yerel seçimlerde terörist başının kardeşini trtye çıkaranlar, terörist başının mektubunu okutanlar çok çabuk unutuyor bunu.

Hatırlatmak istedim :)< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @KAUANKA

K KAUANKA
2 hafta (24 mesaj)
Heeee heeee dino oyle Millet ittifakinda degil Hdp
Niye gocunduysan acaba yakistiramadiniz mi ? Kabullenmek gerek...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Dinocan Gökçek

K Kayı Boylu
2 hafta (131 mesaj)
Şu torpile adam akıllı bir yasa getirilmesi ağır yaptırımların olması gerek.

Ama kanun uygulayıcıların bile yozlaştığı ülkeden adalet beklenmez.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: CandaroğullarıC CyClopSx
2 hafta (240 mesaj)
7 kişilik daha kadro aç, onların da eşini yerleştir bak kimse ses çıkarır mı. Bunlar daha acemi abisi, öğrenecekler bu işleri.
J JaReD22
2 hafta (6263 mesaj)
Bu işin partisi yok hangi partiden olursa olsun torpile bulaşan direkt ihraç edilmeli< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


E EleSuDökenSuat
2 hafta (4260 mesaj)
Onun ile alakası yok ki, CHP AKP İYİ PARTİ MHP SAADET hepsinin içerisinde Türk çürümüşlüğü var maalesef.
Milletimi severim ama bir ahlaken çürümüş bir toplumuz. Bu yeni değil belki 200 yıldır böyle.
Bu mesajda bahsedilenler: @kangaetemo

B Ben sero
2 hafta (1350 mesaj)
Konuyu açan arkadaş hayret ettim bugünde fetö ile ilgili konu açmış mı diye sonra baktım iyi parti konusu. İyi partiyi fetöye bağlayacaktı yazık olmuş arkadaşa çok üzüldüm.

Bu arada net söylüyorum bütün partilerde torpil olayı inanılmaz normalleştirilmiştir. İyi partide ağlayan o ilçe teşkilatı başkanları sen yeme biz yiyelime getirmiş olayı. Ulan ülkede herkes mağdur siz mi belirliyorsunuz mağduru. İşte adalet ve liyakatı şahlanan her ülkede partiler kendi adalet sağlar. Halbuki mahkemeye gitseler... Eee peki neden mahkemeye gitmiyorlar. Vallahi billahi bunlar bu ülkenin çok iyi günleri. Yakında hiç bir parti sokağa çıkamayacak.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


O Otto_Skorzeny
2 hafta (1572 mesaj)
Bu işin partisi vs. yok. Kim haksızlık, adaletsizlik yapıyor, kamu ile ilgili bir olayda eşini dostunu kolluyorsa mutlaka hesap sorulsun.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: NaHaKuT trakyAli-1986
2 hafta (6826 mesaj)
Seçimi kazanmamak adına bu kadar gayret sarf etmek muazzam bir başarı.

Akp yi ülkenin başında tutmak için seferber oluyorlar.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


B BJK
2 hafta (7172 mesaj)
Her partide mutlaka çürük yumurta çıkıyor, önemli olan gerekli kararların alınıp uygulanması.
B brktmr
2 hafta (1123 mesaj)
Forumdaki karakterli ve karaktersiz insanlar çok rahat belli oluyor. Yanlışa yanlış diyebilen karakterli insanlar yanlışı yapan kendi savunduğu gruptan bile olsa eleştiriyor. Karaktersiz olanlar ise doğruyu eğip bükerek kendi savunduğu grubu her durumda haklı cikarmak için onur, şeref, haysiyet gibi kavramları umursamıyor. Bilin bakalım kimlerden bahsettim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >