Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
527
Tıklama
0
Öne Çıkarma
3DS MAX e UYGUN EkRan KARTI

M minivipers Konu Sahibi
10 yıl (45 mesaj)
Selamlar,

Bilgili Arkadaşların yardımına ihtiyacım var. 3DS MAX Kullanıyorum ve sanırım ekran kartının yetersizliğinden dolayı çok yüklü dosyalarda MAX arada bir kapanıyor.
Mesela 3D Modelin içine çok fazla poligon içeren model attığınız yavaşlıyor ve max hata veriyor. VRay REALTİME render ,anlık render yapabilen plugin diye tanıtıldığında türkiye distribütörünü aradım ve bu iş için NVİDİA Quadro serilerinin uygun olduğunu söyledi. Kendisinin 580 modelini kullandığını ve gayet başarılı olduğunu söyledi. acaba benim şu anda kullandığım bilgisayara 580 modelinden daha büyük bi konfigürasyon uyumlu olur mu?
mesela (1.5GB Nvidia Quadro FX4800 - 2 DP, 1 DVI (1 DP-DVI,1 DVI-VGA adapter) kartını alıp aşağıda özelliklerini verdiğim bilgisayara takabilir miyim ? yoksa anadol kasaya 2011 model mercedes motoru takmaya mı benzer bu iş?
bu quadro serisini temin edebileceğim satış yeri var mıdır?TEŞEKKÜLER ŞİMDİDEN

Bilgisayar temel özellikleri
GIGABYTE P35-S3 anakart, intel core2 quad 2.4 Ghz işlemcim var,
ekran kartı : Nvidia GTS 8800 320 mb.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.