Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
3 aydır değer kaybı dosyasını sonuçlandırmayan AKSİGORTA

N Night Stalker Batman Konu Sahibi
5 ay (1037 mesaj)
Arkadaşlar merhaba, yazın başında bir kaza yaptım ve aracımı kaskodan tamir ettirdim. Karşı taraf %100 hatalı olduğu için aksigortadan değer kaybı talep ettim ve film burada başladı. Bunları nereye şikayet edebilirim?
Arabanın ve kaskonun verdiği, istemedikleri kadar belgeyi önce maillerine yolladım. 10 gün ses çıkmadı geri aradım, dediler değerlendirme aşamasında. Peki dedim bi 5 gün daha bekleyip geri aradım. Eksper atamanız gerekiyor, isterseniz biz atayalım isterseniz siz e-devletten atayın dediler. Ben düşüneyim dedim kapattım,öbürkü gün arayıp siz atayın eksperi dediğimde başka bir temsilci “bizim öyle yetkimiz yok” dedi ve edevletten başvuruyu yaptım. Aradan 1 ay geçti hala ses yok ve eksperden mail geldi. Eksper mailinde “ak sigorta sisteme dosyalarınızı yüklememiş, o yüzden değer kaybını belirleyemiyorum” dedi. Bizde ak sigortayı aradık, kem küm edip yüklediler dosyaları, ardından 15-20 gün sonra tekrar aradığımızda değer kaybı belirlendi bunun hesaplamasını yapıp size geri dönüş yapıcaz dediler. Tamam dedim, aradan bi süre geçti yine ses çıkmayınca geri aradım ve bana şimdi tekrar belge eksik diyorlar, hangi belge eksik diyorum cevap yok, bildirdik yetkiliye geri dönüş yapılacak diyip duruyor. Arkadaşlar yol gösterin ne yapmak, nereye şikayet etmek lazım?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.