Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
24 Mbps VDSL Türk Telekomda Upload Hızınız Kaç?

R Rena34 Konu Sahibi
geçen yıl (2432 mesaj)
Arkadaşlar selam. Ben bu haziran başı gibi 16 mbps adslden 24 mbps vdsle geçtim türk telekomda. İlk geçtiğim zamanlar download 23 upload 5.5 mbps civarıydı.
1 hafta önce internet gitti durup dururken. Yarım saat sonra geldi. 15 senedir internet kullanıcısıyım ilk defa böyle bir kesinti yaşadım.
Her neyse, az önce speedtestten tekrar ölçüm. Şu an hızım 23 mbps download 2.5 mbps upload. Yani uploadım yarı yarıya düşmüş. Geçenki kesinti sonrası mı oldu emin değilim.

Kullandığım bu paketin upload hızı normalde kaç? 5.5 tan 2.5 a düşmek canımı sıktı. Başka kullanan varsa değerlerini söyleyebilir mi?
Teşekkürler.
N NT2L
geçen yıl (2808 mesaj)
Kullandığın paket hızı normalde "3"
Aramıza hoşgeldin, bizimde canımız senin gibi sıkıldığından uploadlar yükseltilsin diyorduk ama anlatamıyorduk

Bu arada benim bölgemde halen bir düşme yok, umarım beni unuturlar
Aynı dolaba bağlı hatlarım, TT 100/8 - Fixnet 35/6 daha düşmediler.
T TheBCD
geçen yıl (653 mesaj)
Benim de henüz düşmedi TT VDSL 50/8 Bursa/Nilüfer. Umarım düşürmezler çünkü gerçekten çok işime yaradı işten evdeki HDD'lerime ulaşıyorum direk. Upload yükselten paket çıkarırsalar farkını verip almaya razıyım hemen en azından bunu yaparlar umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBCD -- 14 Temmuz 2020; 11:45:28 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.