Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
21 Yaşında dökülen saçlarımı tekrardan çıkardım.

M mearakas Konu Sahibi
3 hafta (1 mesaj)
Merhaba iyi günler. Öncelikle bu konuyu açabilmek için foruma üye oldum. 


18 yaşından itibaren çok hızlı saçlarım dökülmeye başladı ve tanıştığım bi ürün sayesinde saçlarımı tekrardan çıkarmayı başardım. Şu an hala kullanmaya devam ediyorum çünkü seyreklik devam ediyor. 3 ayda neredeyse 1 tel bile saçım dökülmedi. Ve hızlıca saçlarımı çıkardı. 


Öncelikle amacım şu. Bu ürünü satıp para kazanmak ve diğer insanların dandik ürünlere boş para vermesini engellemek. O yüzden ürün reklamı söylediklerin inandırıcı değil gibi yorumlarınızı lütfen kendinize saklayın. 

Ürünü istanbulda bir kişi satıyor. Ve bu kişi herhangi bir reklam vs. Yapmadan sadece sattıkları kişinin referanslarıyla ürünü almaya gelen kişilerden geçimini sağlıyor. Yüzde yüz bitkisel. Bizzat kendim hiç bir yan etkisini görmedim 3 ayda. Kullandıktan 1 hafta sonra tüylenme başladı. Ve şu anda 7-8 kat daha fazla saçım var. Whatsaap üzerinden görüntülü arayabilirsiniz. Dediğim gibi öğrenci olduğum için bu ürünün satışını yapıp para kazanmak amacım. Ama bu da şu değil. Ürün gerçekten işe yarıyor. Kendim bizzat minoxil vs. Bi sürü ürün kullandım. Bu kadar etkilisini görmedim. Ürünü aldıktan sonra benimle iletişimde kalacaksınız zaten. Ben nasıl kullanılcağı vs. Sürekli size yardımcı olucam. 

Eğer forum kurallarına aykırı bir konu açtıysam konuyu kapatabilirsiniz. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.