Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
573
Tıklama
0
Öne Çıkarma
2048,sınırsız olduğu halde 91tl geldi

E erk_ Konu Sahibi
13 yıl (359 mesaj)
hattım 2048 sınırsız her ay ortalama 14_16gb lık kota oluşuyordu ve 64 ve69 arası fatura geliyordu ve faturalar gününde yatıyor müşteri hizmetlerini arıyrum şuan güncelleme var değip 1 saat sonra arayın diyorlar bu 30 tl ye yakın fazlalık neden oluşabilir?
E EhrimeN
13 yıl (8749 mesaj)
Faturanızın fotoğrafını çekip, buraya koyma imkanınız var mı?
Bu şekilde daha detaylı yardımcı olabiliriz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E ExECaLiBuR
13 yıl (10384 mesaj)
Yakın zamanda tarife değişikliği yaptınız mı? Öreneğin 1mbitden 2mbite geçiş gibi? Eğer yaptıysanız 15-30 tl arasında değişen kıst ücreti almış olabilirler ve bunu bazen bir sonraki ay, bazen de 6 ay gibi bir süre sonra faturaya yansıtıyorlar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E erk_ Konu Sahibi
13 yıl (359 mesaj)
arkadslar interneti ortak kullanıyoduk diğer kullanıcı yan binaya taşınmıştı yani nakil ücreti yansıtılmış faturaya gerçi telefon nakil oldu internet direk gelmişti nakil ücreti telefon faturasına yansıtılması gerekmezmiydi


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C CeSiN
13 yıl (8273 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: erk_

arkadslar interneti ortak kullanıyoduk diğer kullanıcı yan binaya taşınmıştı yani nakil ücreti yansıtılmış faturaya gerçi telefon nakil oldu internet direk gelmişti nakil ücreti telefon faturasına yansıtılması gerekmezmiydiHerşey faturada yazar arkadaşım öyle bir işlem varsa kesin nakil ücreti olmuştur.Fatura görmeden kimse bişi diyemez.% 99 ihtimal bir açıklaması vardır faturada nerden eklendiği görülür.Sorun olcağını sanmam diğer ay tekrar normal ücretine dönerDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.