Bu konudaki kullanıcılar: 5 misafir, 1 mobil kullanıcı
67
Cevap
0
Tıklama
13
Öne Çıkarma
Cevap: 2021 Hyundai Bayon tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri (4. sayfa)

F Furkovic
11 ay (1575 mesaj)
araba çok hoşuma gitti fiyatı uygun olsada alabilsek uygun olmazsa egea cross alırım
D dermeister01
11 ay (4802 mesaj)
Hyundai seven birisiyim fakat açıkçası tasarım olarak geriye gitmeye başladılar. şuan sadece Santa Fe 2021 i beğeniyorum o da Tr ye gelmiyor.
M mertekin
11 ay (1692 mesaj)
Araca çirkin diyenlere karşılık cevap yazacaktım resimlere baktım harbi çirkinmiş be.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F forcsf
11 ay (478 mesaj)
Aracı çirkin bulmasam da beni cezbettiğini de söyleyemem. Ülkemizde üretilecek olmasından dolayı kendisine bol şans diliyorum.

Araçta ilgimi en çok iMT - Akıllı Manuel Vites çekti. Opel, Renault ve Peugeot'daki robotize manüel viteslerden kullananlar pek memnun değildi. Debriyajsız düz vites kullanımı performanslı ve düşük maliyetli olursa tercih edilebilir< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M muratkaya
11 ay (2476 mesaj)
Önceki i30'un kendine güvenen, atılgan ve iddialı görüntüsü, i20'nin çekiciliği yeni modellerde yok. Hiç ilgi uyandırmayan, ucuz görünen tasarımlarla çıktılar haliyle satılmadı.
Bu mesajda bahsedilenler: @207m

M muratkaya
11 ay (2476 mesaj)
Ön tasarımı da aşırı basit ve çirkin.
Bu mesajda bahsedilenler: @R_DeNiro

S sokcuuuuu
10 ay (1420 mesaj)
Hibrit dışında tüm versiyonlar %50 lik dilimde olacakmış. Max 230 bin tl b suv için iyi fiyat olur. İnşallah hibrit dışındaki modellerde de adaptif hız sabitleyici olur.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D DH Misafiri
4 ay (78163 mesaj)
hocam çok dert etmeyin. beğenen beğenir. beğenmeyende gitsin beğendiği araca yorum yapsın. sözüm meclisten şiddetle dışarı, eşek hoşaftan ne anlar, suyunu içer denesi kalır.

D DH Misafiri
4 ay (78163 mesaj)
bayon diye okuyup bayan gibi görmeyinde ;)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.