Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
38525
Cevap
2119183
Tıklama
55
Öne Çıkarma
Cevap: 2021- 2022 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1927. sayfa)
E
3 hafta
Çavuş

Arkadaşlar acil bir konuda yardım lazım;

2021 Eco Elegance Fabrikasyon LPG li bir araç için galeri ile anlaştık. Ancak ruhsatta Markası Honda, Tipi FK, Ticari adı Civic 4r yazıyor. SMS sorgusu sonucu gelen mesajda ise; ..... ***M411 plakalı HONDA CIVIC 4D ELEGANCE 1.6 125 OV markalı aracın..... yazıyor.

Soru 1: Bu aracın ruhsatına ve SMS sonucu gelen mesajlara bakıldığında Eco elegance yazmaması normal mi?

Soru:2 Fabrikasyon LPG ve Eco Elegance olduğunu araç içinde gösterge veya LPG modu diye bir düğme varsa bakarak anlar mıyız? Düğme nerededir? Ya da göstergede neye bakmak lazım?

İlginize şimdiden teşekkürler< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
T
3 hafta
Yüzbaşı

Mrb,
Öncelikle hayırlısı olsun..

Cevap 1:Ruhsata satış zamanı modeli yanlış işlenmiş noter den yada alındığı ilk bayiden düzeltilemesi gerek sanırım,bahsettiginiz FK lar 2010 yılındaydı ve karşılık gelen modelde belirttiginiz 4D elegance Civic4R ye geliyor.

Cevap 2: Direksiyonun sol tarafındaki havalandırma altındaki panelde lastik basınç sıfırlama butonu, esp butonu ve LPG butonu var.Ayrıca dijital kadranda LPG de yazıyor LPG de calısınca.

Aracın başında / içinde sizde anlarsınız orjinal lpg li olup olmadıgını cevap2 ile ama Ruhsatda duzelttirme işini yapılmasını isteyin satıcıdan,hayırlı olsun..
Bu mesajda bahsedilenler: @Efebru
S
2 hafta
Onbaşı

Evet benim araçta da öyle, hep aynı birkaç radyo çıkıyor. Acaba aracın anteni mi çok yetersiz kalıyor?
Bu mesajda bahsedilenler: @Aquarius_01
A
2 hafta
Er

Evet aracın radyo çekim gücü çok kötü. Bazen frekanslar karışıyor. Ama bu şekilde takılması ekrandan bence, bu durumu yaşayan da yok gibi< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

B
2 hafta
Binbaşı

Merhaba, megane 1.3 edc kullanıcısı olarak gelecek yıl civic 1.5 turbo cvt alma düşüncem var. Memnun musunuz? Yeni kasa çokça eleştiriliyor. Almayayım dursun 2022 zaten aracım diyorum haliyle. Sedan dışında almayı düşünmüyorum tek mantıklı araç sizinki lakin. Teşekkürler.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @gmb
G
6 gün
Yüzbaşı

Yani bir vag arabası değil, yol sesi var. Uzun yolu keyifli arka yaşam alanı çok yeterli, motor oldukça güçlü< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @birisileri
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.