Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
2020 yılının en iyi karantina fotoğrafları yayımlandı

S
SigismundScholomoFreud Konu Sahibi
2 ay (400 mesaj)Bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi devam ederken birçok kişi de sosyal izolasyon nedeniyle evlerinden çalışmaya ve evlerde kalmaya devam ediyor. Bir tür sosyal fotoğraf sitesi olan Agora'nın Covid-19 sebebiyle evlerde kalan kişilere ait karantina fotoğraf yarışmasının fotoğrafları yayımlandı.Birbirinden ilginç manzaralara ve fotoğraflara ev sahipliği yapan yarışma oldukça güzel fotoğrafların da ortaya çıkmasını sağladıYarışmaya 15.000 fotoğraf katıldı

Yarışmaya 15.000'in üzerinde fotoğraf gönderildiği, bu fotoğraflardan 50 tanesinin Agora tarafından seçildiği belirtiliyor.Ayrıca Bkz.Anemi tespiti için akıllı telefon uygulaması geliştiriliyorBirçok farklı alan ve birçok farklı sosyolojik durum kadrajlara yansımış durumda. Fotoğraflarda farklı kültürlerin ve milletlerin yaşayış biçimlerine, Covid-19 pandemisiyle mücadelesine ve hayata bakış açılarına tanık olacaksınız.

Oylama ile en iyileri seçilen fotoğraf dizisine galeriden erişebilirsiniz.Kaynak:https://agoraimages.com/

 Haberi Portalda Gör


M
monacomen
2 ay (793 mesaj)
En çok yatağı belki beton belki sünger ama kasvetli ve pis odasında bir çok lüksten uzak yalnız Afrikalıya üzüldüm.

< Resime gitmek için tıklayın >
G
Glorfindel1907
2 ay (19323 mesaj)
Buda benim karantina fotoğrafım
< Resime gitmek için tıklayın >City and lightning by TayfnC, on FlickrDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.