Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
8
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
2019 yılının en iyi fotoğrafları yayımlandı

S
SigismundScholomoFreud Konu Sahibi
5 ay (377 mesaj)Yeni yıl yaklaşırken, New Atlas kurumu yeni yılı kutlamak ve daha keyifli hale getirmek amacıyla 2019 yılına ait en iyi fotoğrafları derledi. New Atlas’ın düzenlediğ galerideki fotoğraflar ‘’en iyinin de en iyisi’’ olarak tanımlanmakla birlikte galeride drone ile yapılan çekimlerden mikroskop ile yapılan çekimlere uzanan geniş bir yelpazede fotoğraf türleri bulunuyor. Galerideki fotoğraflar 2019 yılının en etkileyici yarışmalarından biri olan ‘’Pano Ödülleri’’ adlı yarışmadan edinilmekle birlikte yarışma için belirlenen fotoğraf oranları 2:1 veya 1:2 şeklinde düzenlenmişti. Aynı zamanda mikroskopik dünyanın ve mikroskopik ortamın harikalarını yakalayabilmek için Nikon firması Nikon Küçük Dünya Fotoğraf yarışması adını verdiği bir yarışma düzenlemişti. Galeride gizemli mikroskopik dünyaya ait fotoğraflar da yer alıyor. Ayrıca Bkz.Audi firması yardımcı iskelet kullanımına başladı Fotoğrafları daha yakından incelemek için galeriyi ziyaret edebilirsiniz.


2019 'un en iyi fotoğrafları yayınlandı , 2020 ye giriyoruz yerli otomobil bile tanıtıldı ,hala galeri düzgün çalışmıyor galeride ki fotoları aynı sayfada göremiyoruz başka yer...
Yoruma Git
Yorumun Devamı okitai - 5 ay +36

O
okitai
5 ay (33 mesaj)
2019 'un en iyi fotoğrafları yayınlandı , 2020 ye giriyoruz yerli otomobil bile tanıtıldı ,hala galeri düzgün çalışmıyor galeride ki fotoları aynı sayfada göremiyoruz başka yere yönlendiriyor.. insan gerçekten hayret ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okitai -- 29 Aralık 2019; 1:31:11 >


Bu mesajda bahsedilenler: @gun

P
Philipp_Plein
5 ay (4744 mesaj)
Galeri nerede?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A
atilasat
5 ay (542 mesaj)
gerçekten güzel fotograflar.

samsung internet browser ile şimdiye kadar galeri ile ilgili bir problem yaşamadım.youtube'a da bu browserdan giriyorum ve hiç reklam izlemiyorum.
S
sniper23
5 ay (5802 mesaj)
Bunlar kime göre "en iyi" olarak seçiliyor merak ediyorum.
A
Askaparta
5 ay (2419 mesaj)
Yılın enleri başladı. Enler arasında ömür geçiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


E
en_x
5 ay (722 mesaj)
beyaz olan şey ne
T
tiestoly
5 ay (1064 mesaj)
İlki çok tatlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


M
mehmehcik_71
5 ay (321 mesaj)
Yorumlar yine hep aynı “kime göre en iyi”. Kime olacak ihtiyar heyetiyle köyün ileri gelenleri(!)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.