Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
2018'de Öğrenciler İçin En Hesaplı Kredi Kartı

T tunaykr Konu Sahibi
2 yıl (32 mesaj)
İnternetten alışveriş (Spotify, Aliexpress, D&R vs.) ağırlıklı harcamalar için en hesaplı, limiti bol öğrenci kredi kartı hangisi?

Enpara (Aidat: 0 TL), Axess Kampüs (Aidat: 25 TL) ve Cepteteb (Aidat 75 TL) arasında kaldım. Başka tavsiyelere de açığım.
M Machine Wizard
2 yıl (1801 mesaj)
işte üniversiteli ve axess kampüs kullanıyorum.Üni öğrencisinin gelir belgelemeden alabileceği max limit 1300 lira.Axess fix 750 lira limit veriyor ve daha artırmıyorlar.Eğer ilk işte üniversiteliye başvurursan 650 lira limitli,axess den sonra başvurursan 550 lira limitli gelir.
Eğer gelirin yoksa enpara ve cepteteb kart vermez
U UranosOrc
2 yıl (164 mesaj)
İşte üniversiteli ve cepteteb kredi kartlarını kullanmış ve geçen ay her iki bankadan aidatsız kredi kartı çıkarıp bunları kapatmış biri olarak diyorum ki kampanyasızda olsa aidatsız kartlara öncelik vermeye bak.

Ülkenin ekonomik durumunu göz önünde bulundurunca bankaların kampanya getirilerini kıstıklarını ve daha da kısacaklarını göz önüne al.

Bunun en belirgin örneğini cepteteb yaptı. Dijital platform kampanyasından(spotify, netflix vs.) yararlanabilmek için her ay 1000 tl ve üzeri ekstre ödemen gerekiyor. Her ay 1000 tl ekstre çıkaracak öğrenci biraz zor. Bu yüzden cepteteb’i sil. Ben tebden ortak limitte aidatsız “sade kart” çıkartıp bunu kapattım.

İş bankasında puan birikmiyor puan kat sayısı geçen aylarda biraz daha düşürülmüştü. Kampanyaları çok az. Durum böyle olunca aidatsız maximum kredi kartı çıkartıp, aidatlı işte üniversiteli kredi kartımı kapattım.

Birikim yapmaya yöneldiğimden bankalarında tüm kampanları para harcatmaya yönelik olduğundan hiç bir özelliği olmayan kartlara geçiş yaptım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.