Bu konudaki kullanıcılar: 4 misafir, 2 mobil kullanıcı
88282
Cevap
4034827
Tıklama
20
Öne Çıkarma
Cevap: 2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4415. sayfa)

E eloq
2 ay (1234 mesaj)
Mann ın anti alerjen polen filtresi var. Ondan almayı düşünüyorum bende. Servisin taktığı standart filtre.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @EbuMuaz

P ProduceR.
3 hafta (451 mesaj)
Bu araçların kronik sorunu var mı? Otomatiği sıkıntı çıkarır mı ? Alırken kaç km geçmemeli?
Dikkat edimesi gerekenleri nedir aracın teşekkürler şimdiden.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C cenk78
3 hafta (574 mesaj)
Lpg'li modellerde gaz verirken ayağınızı gazdan çekip tekrar basınca küçük bir tekleme yapıyor. Honda'nın lpg girişi için ayarladığı yer yanma odasına biraz uzak kalıyor. Yeterli gaz alamayınca hafif bir tekleme hissi oluyor. (Sadece lpg'de bu. Benzinde yapmıyor) Farklı çözümler var ama beni çok rahatsız etmediğinden, araca da zararı olmadığından ben hiç uğraşmadım. Onun dışında bagajda lpg tankının koyulduğu yer hafif eğimli olduğundan tankın hepsi dolmuyor. Gereğinden az alıyor. Altına ek köpük koyarak düzlüyorlar ama ben onunla da uğraşmadım. Yine bu da beni rahatsız etmiyor. Onun dışında zaten fb7, fd6'nın kronik sıkıntılarının çözülmüş versiyonu. Motor takozunun gitmesi, direksiyon kutusu sorunları gibi sorunlar fb7'lerde yok.

Benim tek takıldığım nokta iç trim sesi çok. Çözemedikleri tek konu. Arkadan önden, plastik aksamdan tıkırtısı eksik değil. Gerçi onu fc5'te bile tam çözemediler.

Onun dışında başınızı ağrıtacak bir şey yaşamazsınız çok şanssız değilseniz.

Sanzımanı zaten arabayı alma nedenlerimizden biri. O açıdan sıkıntı yaşamazsınız. Km konusu size kalmış. Kaç km bineceksiniz, bütçeniz nedir bilemeyiz. Ben açıkçası 95 bin km'de aldım geçen sene. 100 bin km binip satarım. Tabii 300-400'e kadar rahat binilir de benim fikrim bu. Gerçi bu enflasyonla hayatımın sonuna kadar bu araçla da yaşabilirim tabii. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk78 -- 20 Kasım 2021; 16:7:3 >


Bu mesajda bahsedilenler: @ProduceR.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.