Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
20 yaşında nerede çalışabilirim?

- -Master Konu Sahibi
2 ay (590 mesaj)
Merhabalar, 20 yaşındayım ve para biriktirmeye ihtiyacım olduğundan bir yerde çalışmak istiyorum. Evde otur otur pandemiden beri çok kötü oldum bir şeyler yapmak istiyorum ancak nerede çalışabilirim? A101, migros gibi yerlere gidip çalışma imkanım var mı? Daha önce hiç iş tecrübem olmadı, ilk defa olacak. Asgari ücrette bir iş nerede bulabilirim? Çok utangaç bir insanım bir de. Yani gidip ne diyeceğim, nasıl olacak? Hali hazırda üniversite okuyorum, hazırlık online tamamen. Şimdiden teşekkürler cevaplar için. Eylüle kadar düşünüyorum çalışmayı yani okullar açılana kadar ve full time arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C cem1907
2 ay (1782 mesaj)
ben su an 29 yasındayım 18 yasımdan beri calısıyorum utanmanı gerektircek herhangi bir durum yok internetten basvuru yapabilirsin magaza market gibi yerlere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F furkanta_resmi
2 ay (624 mesaj)
Dil falan biliyorsan çağrı merkezlerinde asgariden daha yüksek bir maaşa çalışabilirsin. Utangacım demişsin chat kısmında çalışırsın en kötü ;) Dil bilmesen de çalışabilirsin de maaşın daha yüksek olur diye dedim
M mctar
geçen ay (4 mesaj)
İşin olsun diye bir uygulamayı indir. Kargo şirketleri bu aralar eleman arıyor olabilir özellikle ehliyetin varsa ama yoksa da bir bak.
D Daredevil2504
4 hafta (37 mesaj)
Takip. Var mı alternatif sunan?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


T theasus
4 hafta (981 mesaj)
Eğer utangaçsaniz çok geçmeden bunu aşmanın yoluna bakın.
Kesinlikle insan ilişkilerinin zorunlu olduğu kasiyerlik, mağaza görevlisi gibi yerleri düşünün.
Utangaçlıgi yenmek emin olun üniversite bitirmek kadar hatta belki daha önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.