Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
207
Tıklama
0
Öne Çıkarma
2 aydır internetim yok 'VODAFONE OFFLINE'
C
geçen yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Arkadaşlar çok basit bir problemim var ancak firma 26 hazirandan beri sorunumu çözmüyor.

Özet olarak vodafone alt yapısını kullanan superonline abonesiydim ve 26 haziranda modemim değişti ve internetim bir daha hiç gelmedi.
Durumu önce turkcell ile birebir çözmeyi denedim ama 9 gün oldu çözüm yok.
Şikayetvar.com, BTK, Cimer, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Twitter ve instagramdan yazdım yine çözüm olmadı.
7 temmuzda vodafone abonelik başvurusunda bulundum Superonline 1400tl cayma bedeli çıkarmış olsa bile çünkü vodafone altyapı sahibiydi.
8temmuz onay işlemleri bitti 13 temmuz kurulum yapıldı 14 temmuzda 1 günlüğüne interneti kullandım sonrasında bu güne kadar hala çözülmedi.
Vodafon ile sorunu birebir çözmeyi denedim olmadı.
sırayla Şikayetvar.com, BTK, Twitter ve instagramdan yazdım sonuç yok
pcmag'in instagram sayfasında internet hızlarıyla alakalı olan bir post'a vodafone uk ve tr yi etiketleyerek laf çaktım ve durumumu yazdım oradan da ses çıkmadı.
Vodafone ceo'suna instagramdan yazdım ertesi gün beni genel müdürlükten birisi aradı (ismini iş sırasında konuştuğum için yazamadım ama numarası duruyor)
6 ağustosta beni aradı ve sizi yanlış yönlendirmişler ben IT ile görüştüm bugün %80 çözülür dedi Modeminizin id'sini sisteme tanımlayacaklar dedi.
7 ağustosta aradım açmadı cumartesi olduğu içindi sanırım dedim
9 ağustosta aradım biriyle görüşüyordu 1 saat sonra aradım uzun süre çalma sesi gelmedi ve birden meşgule düştü engellendiğimi düşünüyorum
muhtemelen ceo o gün müdürlükte şuna bakın bi dedi adam panikle kendi telefonunda aradı diye bir senaryo kurdum kafamda neyse.
dün bir instagram hikayesi attım 6. kattan 16. kata internet çekmeye çalıştık sopalarla antenleri uzatıp birbirine gösterdik, bu hikayeme vodafonetr ve ceo'yu etiketledim ama hala dönüş yok.

Yani 26 hazirandan beri vodafone yüzünden internetim yok başka altyapı da yok.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.