Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
15 yaşında tarlada çalışabilirmiyim

M mtbz42 Konu Sahibi
3 ay (12 mesaj)
Merhaba dh üyeleri geçen yaz 14 yaşındaydım 1 günlüğüne tarlada çalıştım ilk 4 saat fazla zor gelmedi ama son saatler baya zorlandım 3 kez mola verdik samimi olduğumuz bir komşumuz tarlada çalışıyordu o da gel bi dene dedi bende gitmiştim bu yaz gene çağırdı 15 gün önce felan fakat benim sınava girmem gerekiyordu o yüzden gitmedim sınav biteli 6 gün oldu ben 6 gündür bütün gün internette gezmekten sıkıldım tekrar denemek istiyorum geçen yaz çalıştığımda 80 tl para aldım bu yaz 100 tl para veriyorlarmış sizce gitmelimiyim.
Bu arada amcamın bir cam dükkanı var bir tane makine almış camlarla ilgili ne olduğunu anlamadım makinede çalışan bir kişiye haftada 500 tl para veriyormuş 500 tl biraz abartılı gibi geldi en fazla 350 tl verir sizce hangisine gitmeliyim
Birde amcamın dükkanına gitmek için 25 km gitmem lazım tarla 8 km hemde kamyonla götürüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_ _.keskinkalem._
3 ay (17 mesaj)
Yol çok önemli bir etken bence çok yorabilir yani sen hangisinde hem hoş vakit geçirip hem para kazanacaksan ona yönel derim.Ki bence tarlada çalışmak yormasina rağmen daha vücudu sakinleştirici ve arındırıcı bir hissi var fark etsekte etmesekte sen paradan çok güzel ve rahat vakit gecirebilcegini düşün eğer para kazanman çok mühim değilse tabi ayrıca böylesi uğraşlar internetten pineklemekten daha iyi oluyor insan yaşadığını hissediyor vücut yorgunluğundan sonra olan uykunun tatliligini hissediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: dramdandreamlere_ _.keskinkalem._
3 ay (17 mesaj)
Para olarak camcı mantıklı ama 25km çok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: dramdandreamlereL Lixane
3 ay (1 mesaj)
Tarlada çalışmak çok zahmetli benim babam çiftçi 60 kişi calıştırıyorlar işciler urfadan geliyor neden mi ? Çünkü gecim cok zor.Buradaki insanlar yapmak istemiyorlar bu işi cok zahmetli heleki gunesin anlinda birde salatalik gibi egilerek toplaman gereken bir seyse cok kotu oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.