Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
15 ülkeden gelenlerden PCR testi istenmeyecek. İşte o ülkeler

W winwin35 Konu Sahibi
3 ay (1435 mesaj)
Türkiye 15 Mayıs 'tan itibaren aralarında İngiltere, Ukrayna ve Çin'in de bulunduğu 15 ülkeden gelen yolculardan PCR testi istenmeyeceğini duyurdu. 
PCR testi istenmeyecek ülkeler
Türk Hava Yolları'nın resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, "15 Mayıs 2021 tarihinden itibaren Hong Kong, Çin, Tayvan, Vietnam, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, Tayland, Güney Kore, İsrail, Japonya, Birleşik Krallık, Letonya, Lüksemburg, Ukrayna ve Estonya’dan Türkiye’ye gelen kişilerin Türkiye'ye girişlerinde PCR testi talep edilmeyecektir" denildi.
Yurt dışından Türkiye'ye gelen yolculara, uçuşlardan 72 saat önce aldıkları PCR testini ibraz etme zorunluluğu bulunuyordu. Türkiye'den yurt dışına seyahat edenlerin de PCR testi biraz etme zorunluluğu bulunuyor. Ancak koronavirüs seyahat kuralları ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor.
H hakanalson
3 ay (3 mesaj)
Çin den nasıl olurda PCR istenmiyor hayret verici
C cumhurfatih
3 ay (1538 mesaj)
Muz 🍌 cumhuriyeti...biz a şehrinden b şehrine gidemezken adamlar testsiz halay çekerek ülkemize geliyorlar..türk vatandaşı, yurtdışından bu şekilde gelen birisinden virüs kaparsa bunun sorumlusu kimdir?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


P Panthér
3 ay (20416 mesaj)
2 turist gelsin diye ülkeyi verdik…< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.