Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
15 KOLAY RESİM TEKNİĞİ

B
broge Konu Sahibi
6 ay (36 mesaj)
Selam herkese bugün basit etkili ve kolay bir şekilde resim boyama tekniği göstereceğim. bu çizim teknikleri ve tüyo larıyla etkili resimler yapacaksınız.Çok hızlı bir şekilde artık sizlerde on 10 larca çiçek resmi yapabileceksiniz

https://www.youtube.com/watch?v=8o47k2vylhg&feature=youtu.be


< Resime gitmek için tıklayın >" target="_blank">< Resime gitmek için tıklayın >

diğer basit çizim vidoesu bölüm 1
10 KOLAY RESİM TEKNİĞİ
:https://www.youtube.com/watch?v=txSNBH2mlv4&feature=youtu.be

Resim herkes için dinlendirici bir uğraş olmuştur.kimisi resim yapmaya severken kimisi bu uğraşta kendisini yetersiz görmüştür. Kişinin kendini yetersiz hissetmesi aslında resim hakkında tüyoları bilmemesindendir. İşte tam da burada böyle bir video onların yardımına dokunacaktır. tabi bu tüyolar tek seferde mükemmel sonuç vermeyebilir ama sizler denedikçe daha iyi olduğunu göreceksiniz.bundan eminim.

bu seriden 3 video gelecektir. takipte kalın ;)
video hakkında.

kullandığım boyalar akrilik boya ,sizler guaj boya , ahşap boyası,cam boyası, taş boyası, ve bir çok boya ilede aynı sonuçları görebilirsiniz.kullandığım kağıt ise siyah a4 ebatında kağıt ve beyaz a4.tabi kağıt çok ince olmamalıdır. dilerseniz tuval üzerine de bu teknikleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
abone olmayı yorum yazmayı ve beğenmeyi unutmayınız.#kolayresim
#basitçizim
#resimteknik

selam herkese. bu kanalda çizime dair her şey olacak. tüm boya çeşitleri kuruboya, pastel boya, keçeli kalem suluboya ,guaj boya, vb bir çok boya ve tekniği sizler için deneyecceğim. eğlenceli eğitici ve güzel videolar yapmaya çalışacağım .

kolay resım yapma,kolay resımler çizimi,kolay resım yapma teknikleri,kolay resim çizme,kolay resim çizimleri,kolay resim çizimi,kolay resim çizme teknikleri,kolay resim yapımı,kolay resim çizmek,kolay resim videoları,kolay resim yapmak,kolay resim boyama teknikleri,çiçek çizimi,resim tüyo,çizim teknik,2020,10 kolay resim tekniği
G
gamer90
5 ay (75 mesaj)
Çok güzel bir paylaşım olmuş gerçekten. Kanalınıza abone olacağım hemen. Başarılar dilerim.
C
cihanrafi
2 ay (27 mesaj)
güzel bir paylaşım olmuş kanala abone olmak için üyelik açacam youtubeyeDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.