Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
278
Tıklama
0
Öne Çıkarma
15 FLİP KRONİK HATALARI

C considerable Konu Sahibi
7 yıl (13 mesaj)
Merhaba,

10 ay kadar önce aldığım laptopumu çok seviyorum. Kronik olarak yaşadığım 2 problem var;

Birincisi tablet gibi kullandığımda (kalem veya parmak) arada dokunmatik yüzey algılayıcı pat diye gidiveriyor işin ortasında kalakalıyor. Düzenli olarak yazılımları güncelliyorum, donanımı temiz kullanıyorum anlam veremedim ?

İkinci ve can alıcı problem ise ergonomi!!!

Tablet dizüstü geçişleri derken 10 ay gibi kısa bir sürede laptop kırıldı evet evet kırıldı. Tablete geçireduruyorken tık gitti. Yani haftada 1 kez tablet kullanıyorum, nazik kullanımı bilen biriyim ama bu test edilmez mi buna göre sağlam parça koyulmazmı? Velhasıl şuanda kullanımda bu sebepten ötürü ciddi sıkıntılar cekiyorum. Bilgisayar power tuşuna basmak bile eziyet! yerine oturtup öyle basıyorum?!?. Fotoğraflarını da ekte paylaşıyorum.

Bu problemlerle karşılaşan, bilen, duyan, gören, çözen varsa yardımlarını arzeder ve düşüncelerini paylaşabileceklere şimdiden teşekkürlerimi sunarım eksik olmayın sağolun.
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
C considerable Konu Sahibi
7 yıl (13 mesaj)
Var mi arkadaslar onerisi olan?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S SomeoneWhoCares
7 yıl (2308 mesaj)
kasanızı değiştirirseniz şayet köşeleri destekleyerek çevirmeniz gerek. en ufak zayıflık hareketli parça olduğu için orayı çatlatacaktır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.