Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
13 yaşındaki gurbetçi çocuk bıçaklanarak öldürüldü

X X_S!nS! Konu Sahibi
2 ay (192 mesaj)
Almanya’nın Baden Wüttemberg eyaletine bağlı Sinsheim adlı küçük köyde öldürülen 13 yaşındaki Sinan’ın kıskançlık kurbanı olduğu belirtildi. Polis, Sinan’ın 12 yaşındaki kız arkadaşı tarafından tuzağa çekildiğini tahmin ediyor.

Kız arkadaşının Sinan’ı buluşmak için ormanlık alan çağırdığı ve yalnız gelmesi için ısrarcı olduğu belirtildi. Katil zanlısının ise kısa bir tartışmadan sonra evden getirdiği mutfak bıçağıyla buluşma yerinde göğsünden defalarca bıçakladığı Sinan’ın olay yerinde can verdiği belirtildi. Polis, olay öncesindeki cep telefonu yazışmalarının incelendiğini ancak 12 yaşındaki çocuğun cezai ehliyeti bulunmadığı için detaylı bilgi verilemeyeceğini açıkladı. 12 yaşındaki kız çocuğunun gençlik dairesi ve ailesinin yanında sorgulandığı kaydedildi.
Sinan’la katil zanlısının iki ayrı okula gittikleri ve birbirlerini Sinan’ın kız arkadaşı üzerinden tanıdıkları açıklandı. Ayrıca tutuklanan 14 yaşındaki katil zanlısının suç makinesi olduğu ortaya çıktı. Zanlının geçtiğimiz yıl kasım ayında da kendi okulundan başka bir çocuğu bıçakladığı ve ağır yaralanan çocuğun ölümden döndüğü açıklandı. Daha önce de birçok kez suç işleyen zanlının bu olaydan sonra çocuk ve gençlik psikiyatri kliniğinde tedavi gördüğü ve anti-agresif eğitim programına dahil edildiği belirtildi. Polis olaydan sonra ailelerin intikam alma ihtimaline karşı bölgede güvenlik önlemi aldı.
13 yaşında öldürülen Sinan T.’nin cenazesi yerel saat 14.00’te Sinsheim Müslüman Mezarlığı’nda defnedildi. Sinsheim’daki komşulardan edindiğimiz bilgilere göre Sinan’ın katil zanlısının 14 yaşındaki Eren olduğu öğrenildi. Katil zanlısı Eren’in babasının da yaklaşık 2 yıl önce Türkiye’de intihar ettiği belirtildi. Sinan T.’nin ailesinin ise Sinsheim ve Heidelberg’de döner büfesi işlettiği öğrenildi.
H HeraldOfDİSASTER
2 ay (1064 mesaj)
bıçaklayanın fotoğrafı yok mu nerelidir ne zaman göçmüşler babası niye intihar etmiş vs...?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.