Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
250
Tıklama
0
Öne Çıkarma
11. Uluslararası Uydu İletişimi, Kablo, Yayıncılık ve TV Sektörü Fuarı

K kabus_34 Konu Sahibi
15 yıl (752 mesaj)
Yayıncılık kablo ve uydu sektörlerinde, dünyanın dört bir yanından seçkin profesyonel ziyaretçileri bir araya getiren Broadcast Cable & Satellite eurasia 2007 - a CeBIT event - Fuar ve Konferansı 22 - 25 Kasım 2007 tarihleri arasında düzenlenecektir.
Broadcast, Cable & Satellite eurasia 2007 - a CeBIT event - , düzenlenmeye başladığı 1997 yılından bu yana, fuar alanı, katılımcı ve ziyaretçi sayılarında yeni rekorlar kırarak kapılarını kapattı. Fuar, geride bıraktığı 10 yılda gerek katılımcı sayılarında gerekse katılımcı memnuniyetinde izlenen yükseliş trendi ile Avrasya Bölgesi'nin yayıncılık, kablo ve uydu sektörlerinin en önemli etkinliklerinden biri olarak kabul ediliyor. Dünya çapında yürütülen yoğun tanıtım kampanyalarıyla desteklenen mükemmel organizasyon, fuarın hızla artan başarısında hiç şüphesiz çok önemli bir yere sahip.
online davetiye burada ala bilirsiniz
http://www.cebit-bcs.com/online_davetiye.php
V Varzim
15 yıl (3903 mesaj)
fırsatım olsa kesinliklr kaçırmazdım bu fuarıDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.