Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
313
Tıklama
0
Öne Çıkarma
100 Lira'ya kadar kulakiçi kulaklık önerisi (en önemli kıstas rahatlık)

M murselsevim Konu Sahibi
7 yıl (5801 mesaj)
merhabalar. kulaklık forumuna girmeyeli yıllar oldu, güncel piyasa hakkında bilgim yok.

ufak bir araştırmayla xiaomi piston 2 aldım, kulaklık oldukça iyi ancak kasası büyük ve demir olduğundan kulağımda ağrı yaptı.
bunu iade edip yeni bir kulaklık arayışına geçtim. giriş seviyesinde, rahatsız etmeyen bir kulaklık önerebilir misiniz? teşekkür ederim.
V vaziyetu
7 yıl (476 mesaj)
piston almak için ufak bir araştırmaya bile gerek yok. piyasaya bakınca bakan gibi önüne yatıyor zaten. oyunun kuralı çok basit, ne alıp kullandıysan beğen ve hemen incelemeyi döşe... zaten herkes merakla senin incelemeni bekliyordu. dünya kadar saçmalasan da altına çok güzel inceleme nerden aldınız, kaça aldınız demeye hazırız :D

konu neydi ya ? ha... piston büyük falan değil, büyük kulaklık görmek için bkz: audio-technica im50, shure se215, vsonic vsd3 vs. kulaktan kulağa bu işler değişiyor. piston rahatsız ettiyse kulak kanalının şeklinden olmalı. o zaman değişik kasalı bir kulaklık deniyeceksin. kasası kulak girişine yakın yerlerde sivrileşmeyen (evet nozzle kısmında nozzle, tamam nozzle ne öğrenmişsin aferim bırak da adama bir cevap vereyim) bir kulaklık deneyip sonucu görmen lazım.
M Mair
7 yıl (3163 mesaj)
Trinity Audio'nun Hyperion modelini öneririm. Nohut tanesi ondan daha büyük :)
http://trinity-audio-engineering.myshopify.com/products/trinity-hyperion
Türkiyeye bedava kargoyla alabilirsiniz.
Bu mesajda bahsedilenler: @murselsevim

M murselsevim Konu Sahibi
7 yıl (5801 mesaj)
vaziyetu, piston büyük değil ama arka kısmı keskin ve demir olunca ister istemez acıtıyor. yarım saat durunca ağrı başlıyor öyle düşünün.
halbuki birçok kulaklık kullandım ilk defa bu sorunu yaşıyorum.

Mair, ya aslında normalden küçük kulaklık düşüncem yok. piyasadaki bir takım kulaklıkları kullandım; ep630, cx300, vibe ii vs hiçbirinde bu sorun olmadı.
sadece 100 lira'yı geçmeyen, ekstra bir rahatsızlık sorunu olmayan bir kulaklık bakıyorum.
Bu mesajda bahsedilenler: @Mair , @vaziyetu
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.