Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
10 yıllık şoförünü fakülte sekreteri olarak atayan rektör: Liyakatlı bir atama olduğundan şüphem yok

@
@WP VOLK@N Konu Sahibi
8 ay (2122 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >

10 yıldır şoförlüğünü yapan Yunus Başarır’ı fakülte sekreteri olarak atayan rektör Ubeyde İpek kararı savunarak, "Bu atamanın liyakatlı olduğunu düşünüyorum" dedi.

Tunceli Munzur Üniversitesi Rektörü Ubeyde İpek, 10 yıl şoförlüğünü yapan Yunus Başarır’ı iki yıldır boş olan İletişim Fakültesi Sekreterliği’ne atadı.

Sözcü'den Evren Demirdaş'ın haberine göre, Başarır kendisini "Bu atamanın liyakatli olduğunu düşünüyorum zaten bu atamanın liyakatsız olduğunu düşünseydik atamasını yapmazdık bu konuda liyakatli olduğundan şüphem yok” diye savundu.

Şoförünü İletişim Fakültesin sekterliğine atayan Munzur Üniversitesi Rektörü Ubeyde İpek ise, “Yunus Başarır' da 10 yıllık tecrübesi olan üniversitede teknisyen kadrosuyla çalışan kişi. Bu kişinin ataması için dekanın teklifi ve rektörün onayı gerekiyor. Şahsın mevzuata herhangi bir aykırılık olmamasından dolayı ataması gerçekleşmiştir” dedi.

İletişim Fakültesi Sekterliğine Mayıs ayında atanan Başarır'ın Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nden mezun olduğu öğrenildi.KAYNAK
H
Hendrik Johannes Cruijff
8 ay (5488 mesaj)
tabi canım birde çaycısını atıyor zaten.
C
cokbaska
8 ay (1036 mesaj)
https://t24.com.tr/video/erdogan-in-atama-bekleyen-ogretmenlere-sinavdan-sinava-kosun-sozlerine-tepki,19027

“Sınavdan sınava koşmaya devam edin. Sınavdan sınava koşacaksınız ki başarılı olacaksınız. Hiç sınavda girmeden gelsin bizim ayağımıza olmaz…”

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M
mgora
8 ay (317 mesaj)
Kimi örnek alıyorlarsa artık ....DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.