Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
99
Cevap
0
Tıklama
6
Öne Çıkarma
Cevap: 1 km ile ceza yemek (6. sayfa)

F
FourierSeries
geçen hafta (1491 mesaj)
Yalnız daha önce birinin yazdığı gibi hız limitinin +%10 olmasının sebebi bu olabilir. Sonuçta sen 70 km/s hız limiti olan bir yerde 70'i geçtiysen ceza yiyebilirsin.
Bu mesajda bahsedilenler: @marslan1999

S
sml_akyz
geçen hafta (621 mesaj)
%10 size imtiyaz göstermiyorlar. Radar %10 a kadar hatalı ölçüm yapma ihtimaline karşılık böyle bir uygulama var. Hız sınırı neyse o hızda gitki sorun yaşamayın, sonra burada 1km hızla ceza yedim ne yapmalıyım demezsin. 15 gün içinde öde indirim al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S
senseman62
geçen hafta (2506 mesaj)
Aynısı bize oldu hocam 78 le geçtik diye..77 olsaydı ceza olmazdı... ödedik mecburen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


İ
imSfenks
geçen hafta (131 mesaj)
Son değişimlerde bildiğim kadarıyla emsal kararlarda geçersiz kalıyor. %10'lık pay veriliyor sana dendiği gibi 77 ile yakalansaydın sorun olmayacaktı. Sorun şurada kural gereği 1 KM konusunda yardımcı olunacağı sanmıyorum, şundan ötürü;

78 ile "1 km" sebebiyle sana hak verildiği an kural sanki 78'de geçerli olup 79 olana hak tanınmış olacak. Tabi ki dikkat etmeyip 80'lere çıksaydın zaten bu konuyu açmazdın bu anki haliyle de ödeme yapmanı istemem bu kadarcık fark ile ama kural kuraldır mantığı.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: KwonDivinus


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.