Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
9
Cevap
176
Tıklama
0
Öne Çıkarma
0x8007045D hatası
R
2 yıl
Er
Konu Sahibi

herkese selamlar. windows xp olan pc ye usb ile windows 7 ultimate yüklerken yükleme %40 civarlarında sürekli "Windows gerekli dosyaları yükleyemiyor. kurulum için gerekli olan tüm dosyaların mevcut olduğundan emin olun ve kurulumu yeniden başlatın. hata kodu: 0x8007045D" hatası veriyor. formatlamadan üstüne yazmaya çalışıyorum olmuyor. windows xp ye dönmeye çalışıyorum olmuyor. bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen?M
2 yıl
Teğmen

Flash bellekle mi arıyorsunuz cd ile mi cd ise çizik olabilir flash bellek ise sıfırdan indirip yeniden yazdırın< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
2 yıl
Er
Konu Sahibi

@M S G evet flash bellek ile yüklemeye çalışıyorum. ama orijinal iso dosyası bulamıyorum. yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcpnl64 -- 23 Mart 2022; 9:3:15 >


Bu mesajda bahsedilenler: @M S G
C
2 yıl
Yüzbaşı

Merhaba;


XP yi Windows7 ye yükselttiğinizi anlıyorum; bu durumda sürümlerin aynı olması gerekmekte XP nin Ultimate sürümü yok en fazla Pro var.... XP açıkken bu yükseltmeye uyarı vermesi gerekiyordu!

Ama şimdi XP de açılmıyormuş; uygun sürümü Windows' un USB aracı ile oluşturup dener misiniz?


https://www.technopat.net/sosyal/konu/tuem-windows-7-iso-dosyalari.1343336/


https://www.****larindir.net/windows-7-ultimate-indir-2022-x64-bit-turkce-6910222.html


Windows' un aracı ile USB oluşturun.

https://www.microsoft.com/en-GB/download/details.aspx?id=56485

Kolay gelsin.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
L
2 yıl
Yüzbaşı

"0x8007045d hata kodunun" anlamı
"0x8007045d hata kodu", arızanın ayrıntılarını içeren bir sorun adıdır; arızanın neden oluştuğuna, hangi sistem bileşeni veya uygulamanın bozulup bu soruna yol açtığına dair ayrıntıları ve ilgili bazı bilgileri içerir. İsimdeki sayısal kod, hatalı çalışan bileşenin veya uygulamanın üreticisi tarafından deşifre edilebilecek verileri içerir. Bu kodu kullanarak sistem içerisinde birçok farklı yerde uyarılar tetiklenebilir, bu nedenle isminde bazı detaylar taşısa bile belirli teknik bilgi veya uygun yazılım olmadan bir kullanıcının sorun nedenini tespit etmesi ve düzeltmesi yine de zordur.
"0x8007045d hata kodunun" nedenleri
Bilgisayarınız bu uyarıyı veriyorsa, sistem işleyişinde bir arıza olduğu anlamına gelir. Yaygın nedenler arasında, Windows sistem öğelerinizde geçersiz girdiler bırakmış olabilecek bir yazılımın hatalı veya başarısız yüklenmesi veya kaldırılması, bir virüs veya kötü amaçlı yazılım saldırısının sonuçları, elektrik kesintisi veya başka bir faktör nedeniyle sistemin yanlış kapanması, çok az teknik bilgisi olan birinin yanlışlıkla gerekli bir sistem dosyasını veya girdisini silmesi ile birlikte bir dizi başka neden vardır. "0x8007045d hata kodu" uyarısının akla gelen ilk nedeni, normal işlemlerinden birini, sistem veya uygulama bileşeninin doğru çalıştıramamasıdır.
"0x8007045d hata kodunu" onarma yöntemleri
Bu sorunla, çoğu sistem veya uygulama sorununda olduğu gibi kullanıcıya genellikle yazılım yayıncısına rapor gönderme seçeneği sunulur ve bu da yayıncının gelecekteki yazılım sürümlerinde bu tür sorunları gidermesine yardımcı olmak için iyi bir yöntemdir. Daha hızlı bir düzeltme için gelişmiş bilgisayar kullanıcıları sistem öğelerini manuel olarak düzenleyerek onarabilir; diğer kullanıcılar ise bunu onlar için yapacak bir teknisyen tutabilir. Bununla birlikte, Windows sistem öğelerinde yapılan herhangi bir değişiklik her zaman işletim sistemini önyüklemez hale getirme riski taşıdığından, bir kullanıcı teknik becerilerinden veya bilgilerinden emin değilse yalnızca Windows sistem öğelerini kullanıcının herhangi bir özel becerisini gerektirmeden onarmayı amaçlayan özel bir yazılım kullanmalıdır.
Aşağıdaki adımlar sorunu çözebilir:
  • Uygulamayı indirin (Outbyte ve kaldırma talimatları hakkında daha fazla bilgiye göz atın. Lütfen Outbyte SKLS ve Gizlilik Sözleşmesi'ne göz atın.)
  • Uygulamayı yükleyin ve başlatın
  • Sorunları ve arızaları tespit etmek için "Şimdi Tara" düğmesine tıklayın
  • Düzeltmek için "Tümümü Onar" düğmesine tıklayın
Aynı uygulama, bu veya başka sistem sorunlarının gelecekte ortaya çıkma olasılığını azaltmak adına önleyici tedbirler almak için kullanılabilir.R
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Hocam hatayı aldığım iso yu technopattan indirmiştim. Bu arada pc 32 bit. Sizden rica etsem windows 7 iso x86 bulabilir misiniz?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @cemcakmak
R
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Tekrardan selamlar. Başka bir hard diske yazdırmayı denedim oldu. Ama ilk yazdırmaya çalıştığım hard diske ulaşmaya çalıştığımda ise "bootmgr eksik yeniden başlatmak için ctrl+alt+del" hatası veriyor. Ne yapmalıyım sizce?C
2 yıl
Yüzbaşı

R
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Teşekkürler hocam.
Bu mesajda bahsedilenler: @cemcakmak
R
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Her şey için teşekkürler sorun çözülmüştürDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.