Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
171
Tıklama
0
Öne Çıkarma
.

A aksoy84 Konu Sahibi
6 yıl (99 mesaj)
EDİT:Çok fazla tepki alındığından mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksoy84 -- 8 Mayıs 2015; 10:36:00 >


Y yedikeresekiz
6 yıl (2961 mesaj)
tamam da bu zaten diğer başlıkta da yazıyo bi daha niye başlık açtınız. farklı olarak ne var
T The Mühendis
6 yıl (2809 mesaj)
hepimiz yarın 13.03 de görücez oluyo mu olmuyo mu. bunun konusunu açmana ne gerek var sen açtın diye millet arkadaş eklemeyi bırakmayacak. kimse de bilmiyo olacak mı olmayacak mı. tictoc bu açığı düzeltememiş olabilir. düzeltmiş de olabilir. hepimiz yarın öğrenecez. iki hesap açıp idni konuda paylaşman bu konuyu açmandan kısa sürerdi. ya da benim kaybedicek zamanım yok diyosan -ki bu konuyu açtığına göre bol bol zamanın var- yarın başkaları alırsa üzülürsün almazsa da hiç bişey değişmez hayatında. zaten konunun ilk sayfalarını okusaydın bu konu bir çok kez konuşuldu ve dediğim cevaplar verildi. ayrıca bunun için sıcak fırsatlar konu dışı bölümü var. illa da konu açıcam diyosanız oraya açabilirsiniz< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


S soyken
6 yıl (290 mesaj)
N11 alt limitsiz çekte de aynı muhabbet yazıyordu. Fakat bu yöntemle kuruttuk. Hocam bilip, bilmeden; eski kampanyalara bakmadan yorumluyorsunuz. Sizce şu tictoc olayını okuyan binlerce kişi safta bir siz mi farklısınız?
A aksoy84 Konu Sahibi
6 yıl (99 mesaj)
İnsanların kafasını karıştırmamak için konuyu sildim.Umarım dediğiniz gibi olur herşey.Amaç sadece uyarı yapmaktı bende sabah üye olup ekleme yaptım.Sonrası araştırdığımda bu durumu farkettiğimde paylaşmak istedim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.